Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:0 (po pr.) | Kopřivnice – Opava 3:1 (kon.) | Kometa Brno B – Vel. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Letňany – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 2:3 (0:3 po s.n.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 10:4 (kon.)
Klatovy – Cheb 9:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 2:5 (kon.)
Řisuty – Kobra 2:4 (kon.)
po s.n. (0:3)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
BK Nová Paka
Středa 17.11.2021, 18:00 • ZS Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Sever (ČR) • 16. kolo

Z Jablonce nad Nisou vám přejeme pěkný večer a v neděli se přihlásíme opět z dohrávky odloženého zápasu s Hronovem. Začíná se netradičně v 16:00. (20:38:06)

Nová Paka vítězí v Jablonci po samostatných nájezdech. Ve vyrovnaném zápse měli domácí blíže k výhře, Pavlů trefil v prodloužení horní tyč, ale nakonec nájezdy ovládli hosté, když skórovali všichni tři střelci.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Nová Paka.

Rozhodující samostatný nájezd proměnil JAROSLAV DVOŘÁK.

3. série
    0:3
    Luká Folda chtěl udělat kličku, ale Vacek mu výborně hokejkou vypíchl puk je rozhodnuto!

3. série
    0:3
    Petr Foerster vytáhl gólmana k tyči a předvedl úspěšný blafák do forhendu.

2. série
    0:2
    Domácí Kapička vytáhl z branky Vacka, ale trefil jen boční síť.

2. série
    0:2
    David Malík se trefil přesně mezi betony a hosté vedou 2:0.

1. série
    0:1
    Tibor Hric také volil střelu, ale minul branku.

1. série
    0:1
    Jaroslav Dvořák volil střlu k pravé tyči a uspěl.

Jako první pojedou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

Na led ještě vyjíždí rolba, aby upravila ledovou plochu před nájezdy.

V prodloužení měl největší šanci domácí Pavlů, který napálil dělovkou horní tyč. Jinak ale byly šance na obou stranách. O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Malík se snažil propasírovat puk za Jelínka, ale nepovedlo se mu to.

64:15
    Komarov z dobré pozice pálil, ale Jelínek předvedl výtečný zákrok v kritické chvíli.

63:30
    Domácí vyhazují.

63:19
    Hosté útočili a Brokeš hasil situaci faulem. Jde ven za hákování.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 3. Hric (Folda), 50. Brokeš (Plíhal, Pavlů) – 1. Malík (Hnik, Komarov), 56. Málek (Dvořák, Suvorov), rozh. náj. Dvořák