Akademici Plzeň – HC MUNI 0:3 (kon.) | VUT Cavaliers Brno – BO Ostrava 3:6 (kon.)
Akademici Plzeň
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
HC MUNI
Středa 02.03.2022, 19:30 • LOGSPEED CZ ARÉNA • Univerzitní liga ledního hokeje • 18. kolo

59:35
    Vyloučení v týmu Akademici Plzeň (Tomáš Soukup – 2 min., držení).

56:12
    Vyloučení v týmu HC MUNI (Matěj Drlík – 2 min., vysoká hůl).

48:36
    Vyloučení v týmu HC MUNI (Jakub Voříšek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

36:51
    Vyloučení v týmu Akademici Plzeň (Jan Šefl – 2 min., sekání).
    35:30 Pavel TOMANÍK - 0:3

35:30
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Zatím jediný střelec dnešního utkání, který svou třetí brankou kompletuje hattrick! PAVEL TOMANÍK si najel z levého křídla a průjezdem na hranici brankoviště překonal Štekra. Asistence: Tadeáš Jakubec a Jakub Voříšek.

31:40
    Vyloučení v týmu HC MUNI (Ondřej Bláha – 2 min., napadení).
    24:23 Pavel TOMANÍK - 0:2

24:23
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Během necelých tří minut PAVEL TOMANÍK přidává svou druhou branku a zvyšuje vedení Masarykovy univerzity. Tomaník si uhlídal kotouč a skrz brankoviště projel na vzdálenější tyč, kde už byl Štekr položený a útočník hostí doklepl puk do odkryté sítě.

23:52
    Vyloučení v týmu HC MUNI (Tomáš Bartovský – 2 min., sevření puku rukou).

23:02
    Vyloučení v týmu Akademici Plzeň (Jakub Švec – 2 min., hákování).
    21:50 Pavel TOMANÍK - 0:1

21:50
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Do druhé třetiny vstupují hosté ve velké pohodě a otevírají brankový účet. Hratelný kotouč dojel v útočné třetině Jakubec, který před pravou tyčí skvěle pobídl do koncovky PAVLA TOMANÍKA. Asistence: Tadeáš Jakubec a Jakub Voříšek.

12:35
    Vyloučení v týmu HC MUNI (Jakub Voříšek – 2 min., faul kolenem).

05:54
    Vyloučení v týmu HC MUNI (Adam Grman – 2 min., podrážení).

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 22. Tomaník (Jakubec, Voříšek), 25. Tomaník, 36. Tomaník (Jakubec, Voříšek)

Akademici Plzeň: Štekr (Černý) – Beer, Štochl, Marguš, Šimůnek, Malý, Jankovský, Soukup – Říha, Králíček, Kalus, Fořt, Šefl, Rejzek, Princl, Švec, Retspies, Šucha
    HC MUNI: Holub (Koval) – Uhříček, Surán, Bláha, Grman, Věžník, Gonos – Matov, Voříšek, Bazala, Mokrohajský, Jakubec, Drlík, Kadlic, Tomaník, Bartkovský, Stodůlka, Novosedlík, Štrauch, Račický

Rozhodčí: Hacaperka – Matys, Deja