Liberec – Slavia 1:0 (kon.) | Karviná – Olomouc 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 2:0 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:0 (1:0)
SK Slavia Praha
Neděle 13.03.2022, 15:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 25. kolo

Je konec. Překvapení kola je tu. Domácí Slovan Liberec porazil pražskou Slavii, když ani jednou nevystřelil na bránu a od 20. minuty hrál v oslabení bez vyloučeného Štetiny. O jediný gól zápasu se postaral ve 14. minutě Peter Olayinka, který si míč nešťastně srazil o břevno těsně za brankovou čáru Ondřeje Koláře. Slavia s vědomím, že má v poli o jednoho hráče navíc, tlačila domácí hráče po celý zápas, ale na těžkém terénu si nevypracovala mnoho gólových příležitostí. Největší šance měli Tomáš Holeš a střídající Yira Sor, první jmenovaný trefil břevno, druhý tyč liberecké brány. To bylo ale ze strany sešívaných vše. Liberec tak poráží Slavii 1:0. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (17:02:31)

90+6
    90+6. Přetažený centr doputoval až k Holešovi, ale ten netrefil bránu

90+6
    Přetažený centr skončil u Tomáše Holeše. Ten bránu netrefil. Rozhodčí se už dívá na hodinky.

90+6
    Rohový kop pro Slavii. Do pokutového území běží také Ondřej Kolář.
    90+5. Holeš trefil obloučkem břevno, Sor už nedorazil do sítě

90+5
    Tomáš Holeš orazítkoval brankovou konstrukci, když napálil odražený míč do břevna!

90+4
    A další útočný faul Slavie. Tady rodí velké překvapení!

90+4
    Liberec ušetřil dalších pár vteřin na polovině Slavie.

90+3
    Nejprve domácí odvrátili centr do vápna, poté byl faulován Michael Rabušic. Tohle Liberci vyhovuje.

90+2
    Milan Knobloch je na nohou. Hra může plynout dál.

90+1
    V první nastavené minutě fauloval Tecl domácího brankáře, který zůstává na zemi.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Holešův centr byl příliš dlouhý. Pro snášející se balon si došel domácí brankář.

89
    Liberec už pouze brání v bloku a odkopává balony směřující před Knoblochovu bránu. Zatím to domácím stačí.

88
    Michael Rabušic se hned zapojil do útočné akce. Posunul míč na Tiéhiho, který hledal Višinského před bránou. Domácí mladíček měl ale k míči daleko.

87
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Imad Rondić, přichází Michael Rabušic.

86
    Po krátkém ošetření Fukaly se opět může hrát.

84
    Žlutou kartu dostává Alexander Bah (SK Slavia Praha). Nejprve to vypadalo, že fauloval domácí Fukala právě Dána, ale vše je jinak. Domácí obránce byl u míče dříve a slávistický bek si za následné protesty ještě vysloužil žluté napomenutí.