Leverkusen – Kolín nad Rýnem 0:1 (kon.) | Dortmund – Bielefeld 1:0 (kon.) | Frankfurt – Bochum 2:1 (kon.)
Fürth – RB Lipsko 1:6 (kon.)
Borussia Dortmund
1:0 (1:0)
DSC Arminia Bielefeld
Neděle 13.03.2022, 17:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 26. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:26:42)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 17:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 6:10.

Je konec. Borussia Dortmund zvítězila nad Arminií Bielefeldem 1:0.
    Už v 8. minutě se dostal Donyell Malen ke střele, která ale trefila tyč! Ve 21. minutě se už domácí dočkali gólu, který vstřelil Marius Wolf. Ve 31. minutě se ocitl Wolf v další velké šanci, ale tentokrát jej Ortega vychytal. Následně sudí nařídil a posléze odvolal pokutový kop pro Borussii. V 59. minutě mohl uklidnit domácí Malen, ale jeho pumelice trefila horní tyč. V 82. minutě přišla také šance Reyny, ale ten minul. Hosté si za celý zápas nevypracovali nic vážnějšího.
    Dortmund porazil Bielefeld 1:0.

90+5

90+5
    Arminia se ovšem následně dostala k míči, ale útok směrem dopředu nepřinesl nic vážnějšího a obrana Borussie odkopla balón.

90+4
    Jude Bellingham byl zfaulován Alessandro Schöpfem a Borussia rozhodně nebude spěchat se zahráním standardní situace.

90+3
    Fabian Klos se dostal ke hlavičce, ale ta neměla potřebnou razanci a Gregor Kobel tak lehce chytl míč do rukou.

90+3
    Následně se Bielefeld opět dostal dopředu a vybojoval rohový kop!

90+2
    Gregor Kobel hledal dlouhým odkopem Erlinga Haalanda, ale ten míč nedokázal zpracovat a propadl tak do rukou gólmana.

90+1
    Hosté si chtěli vymodlit pokutový kop po souboji Emreho Cana s Burakem Incem, ale sudí ukázal, že se jednalo o čistý moment.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Patrick Wimmer, přichází Burak Ince.

89
    Marin Pongračić musel rychle reagovat na nákop soupeře, který hlavou posunul svému spoluhráči před řítícím se útočníkem Arminie.

88
    Ovšem míč zblokovala domácí obrana a Erling Haaland jej následně odkopl co nejdál.

87
    Posléze hostující celek získal také rohový kop! Konec je tak velmi dramatický a napínavý.

86
    Arminia Bielefeld vybojovala další autové vhazování na levé straně a tohle je šance na srovnání v samém závěru zápasu.

85
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Felix Passlack, přichází Lennard Maloney.

84
    Mahmoud Dahoud se ujal exekuce přímého kopu, ale jeho rána byla zblokována obranou soupeře a následně míč skončil v rukou Stefana Ortegy.