Leverkusen – Kolín nad Rýnem 0:1 (kon.) | Dortmund – Bielefeld 1:0 (kon.) | Frankfurt – Bochum 2:1 (kon.)
Fürth – RB Lipsko 1:6 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:1 (0:1)
VfL Bochum
Neděle 13.03.2022, 17:35 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 26. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:15. (19:46:36)

Po pořádném kartáči od trenéra o přestávce hráči Eintrachtu Frankfurt otočili utkání s Bochumí během pouhých šesti minut ve svůj prospěch 2:1! A to po vlastní brance Mašoviće a trefě Kamady, když u obou gólů zaznamenal asistenci Lindström.

Po zmíněných gólech se dlouho nic nedělo. Bochum nenavázala na velmi slušný výkon z první půle a nenalezla dosti zejména morálních sil k vyrovnání.

Jediná vážná situace byla ve druhé půli k vidění poslední minutě hry, kdy Trapp výborně zlikvidoval střelu Locadii i následnou dorážku Poltera!

Všechny důležité momenty z tohoto utkání připravil Michal Raška.

Eintracht Frankfurt se tak dobře a vítězně naladal na svou odvetu se španělským soupeřem Betisem Sevilla, která jej čeká v příštím týdnu.

Přeji všem hezký zbytek neděle.

90+6

90+5
    Pas Kamady mířil na Pacienciu, který padá velmi ochotn ěk zemi asudí Friz správně vyhodnotil, že tohle na penaltu nebylo.

90+4
    Ndicka potřebuje lékařské ošetření.

90+3
    Žlutou kartu dostává Gonçalo Paciência (Eintracht Frankfurt) za nesportovní chování.
    Žlutou kartu dostává Armel Bella-Kotchap (VfL Bochum) za nesportovní chování.

90+2
    Do potyčky po vzájemném souboji se dostali Paciencia a ze strany VfL Bochum Bella-Kotchap. Sudí oba hráče ocení žlutou kartou.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90
    Krátký mikorspánek se nemusel vůbec vyplatit hráčům Eintrachtu Frankfurt jelikož zakončení Locadii i následnou dorážku Poltera výtečně likviduje brankář Trapp!

89
    Po úspěšné hlavičce musel svého protilhráče faulovat Paciencia.

88
    Nákop Stafylidise dokázala obrana Eintrachtu Frankfurt snadno odehrát do bezpečí.

87
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kristijan Jakić, přichází Ajdin Hrustic.
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Gonçalo Paciência.

85
    VfL Bochum kombinuje pouze ve středu hřiště.

83
    Kamada opět zkazil lehký míč, ale jeho kiks skvěle nahradil obránce Hinteregger.

82
    A další nákop končí pouze v rukavicích brankáře Bochumi

81
    Po pádu hráče Frankfurtu v pokutovém území bude Riemann rozehrávat pouze od své branky. Djibril Sow se poctivě vrací vypomoci defenzívě.

80
    Nutno zmínit, že dnes odehrál Filip Kostić vynikající utkání a jeho střídání bylo po zásluzeno oceněné potleskem a skandováním jeho jména.

80
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Jens Hauge.

Rostislav Králik

Branky: 46. Mašović (Lindström) (vla.), 52. Kamada (Lindström) – 19. Polter (Stafylidis)

Karty:   25. Sow (FRN), 73. Borré (FRN), 90+3. Paciência (FRN) – 29. Losilla (BOC), 45+1. Osterhage (BOC), 65. Bockhorn (BOC), 90+3. Bella-Kotchap (BOC)

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:15.
    Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Tuta, Hinteregger, Ndicka – Knauff, Jakić (87. Hrustic), Sow, Kostić (80. Hauge) – Lindström (72. Lenz), Kamada – Borré (87. Paciência).
    Náhradníci: Grahl – Lenz, Hauge, Hasebe, Hrustic, Ilsanker, Paciência, S. Lammers, Chandler.

Trenér: Oliver Glasner

VfL Bochum: Riemann – Stafylidis, Bella-Kotchap, Mašović, Bockhorn – Holtmann (61. Locadia), Osterhage (60. Pantovič), Losilla (C), Rexhbecaj (77. Löwen), Asano (60. Antwi-Adjei) – Polter.
    Náhradníci: Grave – Pantovič, Antwi-Adjei, Blum, Locadia, Lampropoulos, Löwen, Tesche.

Trenér: Thomas Reis