Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Columbus – Vegas 6:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:4 (po pr.)
St. Louis – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Minnesota – Nashville 2:6 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 4:3 (kon.)
Colorado – Calgary 3:0 (kon.) | Los Angeles – Florida 3:2 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Tampa 1:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0) Stav série: 2:1
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 14.03.2022, 18:00 • Zimní stadion, Sokolov • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

66:43
    Dominik Sklenář naprosto mimo hru fauloval Jana Pohla a dostává dvě trestné minuty za zákrok na půli hřiště, když měli jeho beci puk za vlastní klecí. Laciná přesilovka pro Sokolov.

52:44
    Přesilovka pro Třebíč. Jan Pohl naremploval Václava Krliše za svou brankou na hrazení a dostává dvě trestné minuty.

49:14
    Jan Pohl byl nyní trefen do hlavy v rohu hrací plochy holí. Michal Furch nestihl dohrát soupeře tělem a následně skloněného soupeře zasáhl čepelí do helmy. Fasuje dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Sokolov.

43:43
    David Michálek naprosto zbytečně flákl holí přes holenní chrániče jednoho z rozehrávajících hokejistů Baníku v útočném pásmu a fasuje dvě minuty za podrážení. Přesilovka pro Sokolov.

37:50
    Uvidíme další přesilovou hru Sokolova. Martin Šťovíček srazil na led Jana Pohla a dostává dvě trestné minuty za krosček.

26:32
    Daniel Poizl dostává přísný trest, když mu sudí pískají zákrok vysokou holí v rohu kluziště. Na každý pád bude hrát Sokolov přesilovku.

21:58
    Uvidíme druhou přesilovou hru Třebíče. Marek Sloboda v předbrankovém prostoru lehce trkl holí zezadu do nohy Adama Gajarského, jenž se poroučel na led. Sudí vylučují hráče Sokolova na dvě minuty za podrážení.

16:38
    František Klejna pálil z osy hřiště od modré čáry, jeho pokus však bezpečně lapil Pavel Jekel. Následně se strhla mela, Petr Hašek a Adam Gajarský předvedli pěkný klinč, za který si oba odnesou dvě trestné minuty za hrubost.

07:40
    Jan Pohl v předbrankovém prostoru zahákoval jednoho z protivníků a dostává za to dvě trestné minuty. Přesilovku si tak zahrají hráči Horácké Slavie.

00:23
    Jan Mlčák podrazila na středovém kruhu Stanislava Vrhela a fasuje za to dvě trestné minuty. Sokolov tak má hned na začátku zápasu přesilovku.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 31. Vracovský (Radek Jeřábek), 40. Jurčík (D. Přibyl, Kverka), 52. Tomi (Jurčík, Hašek), 72. Vrhel (Jurčík, Kadeřávek) – 23. Střondala (Poizl, Vodný), 31. Šťovíček (Ferda), 55. L. Bittner (Střondala, Poizl)

HC Baník Sokolov: A. Beran (31. Cichoň) – J. Novák, Kadeřávek, J. Pohl, Radek Jeřábek, Vodička, Klejna, A. Rulík – Jurčík (A), Vrhel, Tomi – J. Konečný, Kverka (A), D. Přibyl – T. Jandus, Hašek, M. Sloboda – Vracovský, T. Rohan (C), V. Bílek.
    Trenér: Martin Štrba.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Mlčák, Hunkes, L. Forman, M. Furch, Poizl, Tureček, Popela – Šťovíček, L. Bittner (C), Psota – D. Sklenář, Nedvídek, Střondala – Meluzín, Vodný (A), Gajarský – Krliš, D. Michálek, Ferda (A).
    Trenér: Kamil Pokorný.

Rozhodčí: Petružálek, Micka – Belko, Kokrment.