Vyškov – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Chrudim – Opava 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Táborsko 0:0 (kon.)
Třinec – Prostějov 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Žižkov 0:0 (kon.)
FK Dukla Praha
0:0 (0:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 19.03.2022, 10:15 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Zápas mezi Duklou Praha a Táborskem skončil bezbrankovou remízou 0:0. V prvním poločase to byli hosté, kteří měli více ze hry a vytvořili si také více šancí. Naopak po změně stran dominovali domácí a nejblíže ke gólu byli v 83. minutě, kdy po faulu brankáře Zadražila kopal pokutový kop Červenka, jenže toho gólman Táborska vychytal a zápas tak skončil bez gólů. (14:32:49)

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Lukáš Cienciala (FK Dukla Praha).

88
    Zápas spěje k bezbrankové remíze.

85
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kristapas Liepa, přichází Kevin Žížek.

83
    Marek Červenka (FK Dukla Praha) neproměňuje pokutový kop. Brankář Zadražil jeho střelu k levé tyči zneškodnil.

82
    Penalta pro domácí! Brankář Zadražil v pokutovém území srazil domácího Bredu a je z toho pokutový kop. K němu se postaví Marek Červenka.

80
    Deset minut před koncem je stav stále bezbrankový, sledujeme i opticky vyrovnané bezbrankové utkání.

78
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Adam Provazník.

74
    Nebezpečný centr Červenky vyboxoval Zadražil.

72
    Na polovině hřiště byl faulovaný Petr Plachý, míč mají hosté.

70
    Jiří Hrubeš se po svém příchodu na hřiště dostal ke střele levačkou, zamířil ale hodně mimo.

68
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází David Krch, přichází Michal Bezpalec.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Buchvaldek, přichází Lukáš Cienciala.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Jiří Hrubeš.

65
    Největší šanci zápasu měl nyní Červenka, který byl sám před Zadražilem. Jenže nedokázal dobře zakončit, a i když míč mířil nakonec do brány, dokázal ho odkopnout vracející se obránce.

64
    Po rohovém kopu hostů následoval brejk Dukly, který faulem na polovině hřiště zastavil faulem za žlutou kartu Kristapas Liepa.

63
    Druhý poločas je opticky vyrovnaný. Hraje se ale vesměs ve středu pole a na šance čekáme.