Vyškov – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Chrudim – Opava 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Táborsko 0:0 (kon.)
Třinec – Prostějov 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Žižkov 0:0 (kon.)
FK Třinec
4:0 (0:0)
1. SK Prostějov
Sobota 19.03.2022, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Druhá půle byla mnohem lepší z domácí strany. Domácí kanonádu odšpuntoval v 64. minutě Dedič, o pár minut později následoval svého spoluhráče Omasta. V tu chvíli Prostějov odpadl a povolil domácím ještě dva góly.

Domácí dnes po zásluze získali tři body, naopak Prostějovu se pod novým trenérem nedaří, ze tří zápasů nezískali ani bod. (12:09:20)

90+2

90+2
    Fantastický zákroky nyní předvedl brankář Hasalík, poté co třinecká obrana pustila k dvěma střelám aktivního Koudelku. První ránu z levé strany domácí gólman vyrazil, druhou chytil do rukavic.

90+1
    Rozhodčí přidal k druhému poločasu dvě minuty.

90+1
    Javůrkův centr do pokutového území si obrana Prostějova pohlídala.

90
    Přímý kop na druhé straně z podobné pozice.

89
    Koudelka vystřelil z přímého kopu do levého horního rohu, kam si vyskočil brankář Hasalík a povedenou střelu zkrotil.

89
    Ba fauloval před pokutovým územím Koudelku, hosté budou zahrávat přímý ko z levé strany.

86
    Prostějov byl blízko čestného úspěchu, Urbanec přihrál míč na pravý kraj, odkud Hönig našel Amobiho, ale ten číhající u bližší tyče z první napálil míč vedle branky.

86
    Dnešní utkání sleduje 385 diváků.

85
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak to je nástup! Javůrek našel od rohového praporku na zadní tyči MICHALA PETRÁNĚ, který s trochou štěstí napálil míč o ruku brankáře Nemravy do sítě – 4:0!

84
    Dvojité střídání na třinecké straně. Ze hřiště odešli Dedič s Machučou, místo nich přišli Petráň s Weberem.

83
    Kania hlledal centrem na levé straně Dediče, ale dobíhající prostějovský obránce odhlavičkoval míč vedle branky.

81
    Střídání na straně Třince. Bolfa nahradil Hýbl.

79
    Po dalším faulu na Koudelku inkasoval žlutou kartu třinecký Bolf.

79
    Koudelka vycítil šanci na průnik po levém křídle, ale byl faulován obráncem Ba.

78
    Nepřesný pokus Jiráčka zpoza šestnáctky zamířil nad bránu.

76
    Prostějov mohl inkasovat další gól, na pravé straně dal prostor Kaniovi, jeden z obránců jej chytil za ruku, ale sudí penaltu neodpískal.

75
    Tak a je zřejmě hotovo. Javůrkův nákop od rohového praporku si srazil do vlastní branky JAN SCHAFFARTZIK – 3:0!