Neapol – Udinese 2:1 (kon.) | Inter – Fiorentina 1:1 (kon.) | Cagliari – AC Milán 0:1 (kon.)
Inter Milán
1:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Sobota 19.03.2022, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 30. kolo

Inter Milán si připisuje další bovou ztrátu za remízu 1:1 s perfektně a organizovaně hrající Fiorentinou!

Perfektní vstup do druhé půle nedokázal potvrdit svý zakončení Vidal a tak záhy trestal Torreira!

Již za pět minut dokázal přesnou hlavičkou vyrovnat skóre Dumfries. O deset minut později jsme byli svědky odvolané penalty díky zásahu VAR systému, který opravil hlavního rozhodčího.

Rozhodnout utkání mohl v nastaveném čase Ikoné, jenže ztroskotal na výtečném Handanovićovi. (19:59:17)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:12.

90+5

90+4
    Centr Çalhanoğla nikdo z hráčů v modrém dresu v pokutovém území nezasáhl.

90+3
    Rychlý brejk čtyři na čtyři vedl Ikoné a po šikovné kličce totálně pohořel na vynikajícím Handanovićovi – rohový kop!

90+2
    Castrovilli výborně rozdal míč na stranu, ale už jej nedostal přesně zpět na své kopačky.

90+1
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Nikola Milenković, přichází Lucas Martínez.
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Nicolás González, přichází José María Callejón.
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Arthur Cabral.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Felipe Caicedo.

88
    Vidal výborně poslal míč pod sebe, jenže jeho zakončující spoluhráč trefil pouze bránícího hráče – rohový kop.

87
    Piatek šel na zem po osobním souboji až příliš ochotně, hraje se dále.

86
    Teracciano nikam nepsěchá s výkopem od své brankly, za což ho sudí zatím pouze slovně varuje, aby zrychlil jinak z blízka uvidí kartu žluté barvy.

85
    Nedůrazný pokus míří pouze do míst, kde stál připravený Pietro Terracciano.

83
    Dumphries znenadání vlétl mezi obránce a brankáře Fiorentiny, jenže pro hostující hráče to tentokráte dopadlo dobře.