Turín – Lazio 0:0 (kon.) | Udinese – Salernitana 0:0 (kon.) | Inter – Spezia 3:0 (kon.)
Sassuolo – Lecce 1:0 (kon.)
Turín FC
0:0 (0:0)
S. S. Lazio
Sobota 20.08.2022, 18:30 • Stadio Olimpico, Turín • Italská Serie A • 2. kolo

Utkání končí remízou 0:0.

Druhý poločas byl přeci jen o něco málo kvalitnější než první půle. Veškeré šance Lazia vychytal Vanja Milinković – Savić a jen díky němu má Turín bod za remízu!

Jak šanci Immobileho z 55. minuty, následně také příležitost Sergeje Milinkoviće-Saviće o deset minut později.

Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek soboty. (20:31:28)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:12.

Po odpískání měli hráči S. S. Lazia hodně připomínek k řízení utkání sudím Piccininim.

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Sergej Milinković-Savić) za nesportovní chování. V této době byl již kapitán Lazia pouze na lavičce pos vém vystřídání sedm minut před koncem.

90+3
    Po lehké ztrátě míče Lukičem, který sám spadl. Odpískal raději sudí konec utkání.

90+3
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Manuel Lazzari) za nesportovní chování.

90+2
    I Lazio bude mít v nastaveném čase k dispozici zahrání rohového kopu.

90+1
    Rohový kop Turína končí pouze nepřesnou hlavičkou Pellegriho mimo tři tyče.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

88
    Aina nedokázal sice zpracovat míč, sudí mu daroval přímý kop za údajný faul Lazzariho.

87
    Po chvíli váhání byl přeci jen odpískán hlavním rozhodčím faul Rodríguzem na Cancellieriho.

85
    Ciro Immobile se po úderu od protihráče jen ztežka zvedá zpět z trávníku na své nohy.

84
    Po pěkné patičce Pedra i když měl dle všeho pravdu hego spoluhráč Luis Alberto rohový kop nevybojoval a sudí ukazuje pouze výkop od branky Turína.

83
    Střídání v týmu S. S. Lazio:
    ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Matteo Cancellieri.
    ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Luis Alberto.

82
    Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Demba Seck.

81
    Obě mužstva chystají další změny ve svých kádrech.

80
    Ciro Immobile hrál příliš aktivně rukou vůči bránícímu Buongiornovi.

79
    Pellegri dle očekávání prohrál s velmi jistým Romagnolim hlavičkový souboj.

78
    Tohle bylo na Ainu příliš dlouhé, než aby z tohoto mohl nějak efektivně něco vytěžit.

77
    Aina poslal míč raději zpět dozadu na své psoluhráče.

75
    Následně i jeho spoluhráč Sergej Milinković-Savić byl nedovoleně atakován soupeřem.

74
    Marušić byl v osobním souboji tvrdě atakován.

73
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Marcos Antônio) za faul.

73
    Romagnoli poslal hlavou míč do velké výšky, kde posléze dostal Ricci pořádně nakopáno od Antônia.

72
    ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Valentino Lazaro.
    ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Pietro Pellegri.
    ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Saša Lukić.

71
    ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Pedro.

70
    Hra se v posledních minutách odehrává pouze ve středu hrací plochy.

69
    Další centr zleva po rychlé akci Lazia následně končí pouze opět u brankáře turínských.

68
    Ofenzivním faulem se provinil novic v dresu Lazia Toma Bašić.

67
    Centr zleva snadno ze vzduchu stahuje do svých rukavic brankář Milinković-Savić.

66
    Djidji si nedovoleně pomohl v oosbním souboji přistrčením Zaccagniho.
    65.

65
    Po chybě bráníícho hráče střelecký pokus Sergeje Milinkoviće-Saviće musal na rohový kop vytěsnit brankář Milinković-Savić chytající za Turín!

63
    Po prodloužení míče záložníkem Sergejem Milinković-Savićem se dokázal skvělý Immobile obtočit kolem bránícíhbo hráče a jeho střelu další obránce Turína sráží na rohový kop.

62
    ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Marcos Antônio.
    ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Toma Bašić.

61
    Nepřesný pokus hlavou mimo branku Lazia předvedl zakončující Nikola Vlašić.

60
    Po odehrané hodině hry byli blíže ke skórování hráči Lazia, jenže pokus Immobileho včas do bezpečí vyrazil brankář Milinković-Savić.

59
    Skákavá střela Ricciho ze střední vzdálenosti mířila pouze do rukavic brankáře Provedela.

57
    Ve vzdušném prostoru pro tuto chvíli tohoto utkání vládl obránce Romagnoli.

56
    Centr Andersona na osu hřiště byl včas odkopnut před číhajícím Immobilem.
    55.

55
    Po chybě Ricciho výbornou střelu Immobile skvěle nohou zlikvidoval brankář Milinković-Savić!

53
    Snaha Nikoly Vlašiće byla posouzena jako faul na obránce Romagnoliho.

52
    Rohový kop Turína z pravé strany hřiště.

51
    Ricci byl faulován v osobním souboji ve středu hrací plochy.

49
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Danilo Cataldi) za faul.

49
    Nejlepší hráč na place nemanja Radonjić byl sestřelen nestíhajícím Cataldim.

49
    Obě družstva se nyní snaží předvést, které z nich se dopsutí co nejjednodušších ztrát míče za sebou po sobě.

48
    Lazzari byl v osobním souboji přistrčen Nemanjou Radonjićem.

47
    Hráči Lazia dokázali dostat míč ze své poloviny hřiště i přes vytrvalý presink soupeře.

Fauly: 5:5

První poločas se odehrál bez jakékoliv šance, tudíž zákonitě končí 0:0. Doufejme, že druhý poločas bude odehrán ve větší kvalitě.

45

45
    Ciro Immobile se dopustil útočného faulu.

44
    Centr Radonjiće končí pouze v rukavicích brankáře Provedela.

43
    Velmi nepřesný pas na rozčilujícího Lazzariho míří pouze do propadliště fotbalových dějin v podobě cesty za postranní čáru.

42
    Útočný faul Singa na Marušiće předčasně ukončuje snahu hráčů v rudých dresech o útočnou zteč.

41
    Účinný skluz předvedl Mattia Zaccagni.

40
    Pro centr Cira Immobileho si v pokutovém území s přehledem došel sebejistý brankář Savić-Milinković.

38
    Po odraženém pasu Rodrígueze bylo následné zakončneí Radonjiče jen o něco více nepřesné a minulo branku soupeře.

37
    Ciro Immobile utržil nějaké šrámy v předchozím souboji.

36
    Dvě teče protlačili míč až na polovinu hřiště. Lazio i nadále bude pokračovat ve hře formou autového vhazování.

34
    Před nabíhajíícm Ciro Immobile včas zasáhl pozorný obránce Alessandro Buongiorno ve spolupráci se svým brankářem.

33
    Turín se velmi snaží, hráči S. S. Lazia se zatím téměř vůbec nedokáží dostat do hry.

31
    Radonjić to zkuisl individuálně a vybojoval pro svůj tým rohový kop.

30
    První půlhodina hry, dle očekávání žádný převratný fotbal nenabídla.

28
    Aktivní Radonjić sice našel na pravé straně hřiště Singa, jenže na jeho centr v pokutovém území již žádný hráč v rudém dresu nedoskočil.

27
    Hráči Turína opět dlouze kombinují s míčem pouze na své vlastní polovině hřiště.

26
    Radonjić se sice prezentoval velmi povedenou střelou ve formě nůžek, nicméně byl opět pískán ofsajd.

25
    Marušić se vydla na ofenzivní výlet a jeho postup z ostrého úhlu zastavil až brankář Milinković-Savić.

23
    Provedel sice promáchl centrovaný míč od rohového praporku, ten však posléze končí pouze za koncovou čárou.

22
    Singo udělla šikovnou kličku, jenže následně než si srovnal míč na silnější nohu, je míč zablokován na rohový kop pro Turín FC.

21
    Wilfried Singo v hlavičkovém spuboji uštědřil svému soupeři Adamu Marušovićovi výchovný záhlavec.

19
    Rodríguez pomohl zpět na nohy svému protihráči z Lazia.

18
    Odpískání ofsajdu Radonjiće dává příležitost rozehrávky brankáři Provedelovi.

17
    Milinković-Savić předvedl velmi riskantní rozehrávku, kdy mu balon málem utekl za brankovou čárou což by byl výstavní kiks tohoto brankáře. Naštětsí pro něj vše dobře dopadlo.

15
    Přetažený rohový kop Turína končí pouze na druhé straně hřiště za postranní čárou.

13
    Hráči Turína se na vlastní polovině hřiště snaží vymyslet zajímavý útok v podobě postupného proti zformované formaci Lazia.

12
    Nákop Lazia na útočnou polovinu hřiště končí pouze u připraveného brankáře Milinkoviće-Saviće.

11
    Hráči Turína se snaží pozorně a delší dobu kombinovat poblíž středového kruhu.

10
    Ze střední vzdálenosti byť branku soupeře netrefil vyslal zajímavý projektil zakončující Sanabria.

8
    Radonjić první kličku zvládl výtečně, druhá mu již nevyšla dle jeho představ.

7
    Ola Aina byl nedovoleně zastaven v osobním souboji Felipe Andersonem.

6
    Marušić rozhodně s rozehrávkou směrem dopředu nikam nepospíchá.

5
    První pětiminutovka nic zajímavého nepřinesla.

4
    Svou rychlostí nakonec hráči Turína získali rohový kop díky posledního doteku obránce Patrica.

3
    Úvod utkání dovprovázejí velké nepřensosti na obou stranách hřiště.

2
    Kombinace založena z kopačky Djidjiho záhy skončila pouze za pravou postranní čárou.

1
    U dlouhého míče Lazia za obranu byl jako první, pozorný kapitán Turína Rodríguez.

1

Turín FC bude hrát v rudých dresech, S. S. Lazio nastoupí v bílomodré kombinaci barev.

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Buongiorno, R. Rodríguez (C) – Singo, Ricci, Linetty, Aina – Vlašić, Radonjić – Sanabria.
    Náhradníci: Beriša, Gemello – Bayeye, Segre, Lukić, Pellegri, İlkhan, Lazaro, Adopo, Seck, Vojvoda, Garbett, Schuurs.
    Trenér: Ivan Jurić

S. S. Lazio: Provedel – Marušić, Romagnoli, Patric, Lazzari – Vecino, Cataldi, S. Milinković-Savić – Zaccagni, Immobile (C), Anderson.
    Náhradníci: Adamonis, Magro – Gila, S. Radu, Alberto, Antônio, Bašić, Pedro, Romero, Cancellieri, Hysaj, Casale.

Luis Maximiano (červená karta)

S. S. Lazio uspělo také za tři body, když doma dokázalo otočit duel s Bolognou 2:1. Lazio zvládlo nelehký útkol a i v deseti po vyloučení Luise Maximiana za hru rukou již v šetsé minutě připsalo výhru po vlastní brance a zásahu Immobileho. Hosté od začátku druhého poločasu dohrávali též pouze odeseti bez vyloučeného Soumaora.

Turín FC zvládl úspěšně vstup do Série A, když zvítězil na hřišti nováčka z Monzy 2:1 po trefách Sanabrii a Mirančuka. Dobrý úvod sezóny potvrdila také jasná výhra v Coppa Italia nad Palermem 3:0!

Turín FC se na svém stadionu střetne s dalším týmem, který má na svém kontě také tři body po prvním kole v podobě celku S. S. Lazio.