Frýdek-M. – Tychy 3:2 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Dubnica 7:1 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 0:2 (kon.)
Vsetín – Vlci Žilina 3:5 (kon.) | Litvínov – Sokolov 3:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
Litoměřice – Vrchlabí 0:0 (zruš.) | Tábor – Znojmo 3:4 (po pr.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 7:4 (kon.)
Vyškov – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.) | Žiar nad Hronom – Rimavská Sobota 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 0:2 (kon.)
Zvolen – Miskolc 6:1 (kon.) | Prešov – Poprad 0:3 (kon.) | Cheb – Klatovy 4:5 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 0:1 (2:3 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Chomutov 3:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 7:4 (kon.)
Pardubice – Pardubice B 7:0 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:3 (kon.)
Opava – Havířov 1:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 08.09.2022, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Přípravné zápasy

Je konec! Boleslav dokonala v prodloužení obrat, když se krásnou ranou prosadil Pontus Äberg a zajistil svému týmu vítězství 2:1 po prodloužení. (20:15:11)

62:14
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PONTUS ÄBERG. Švédský útočník dostal krásně nabito na levý kruh a svou parádní dělovkou do šibenice ukončuje dnešní zápas. Asistence: Pavel Pýcha.

61:52
    Zámorský vyhazuje a Plzeň si může na chvíli oddechnout.

61:50
    V režii přesilové hry Bruslařů je především dvojice Äberg, Šťastný. Ani jeden z nich své střelecké pokusy do branky neprocpal.

61:19
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Kodýtek – 2 min., krosček.

61:11
    Divoká pasáž pokračuje. Nejprve se sám na Pavláta řítil Tomáš Šmerha, zakončení mu vůbec nesedlo a Pavlát ho vychytal. Záhy vyrazil do protiútoku Blomstrand a jeho kličku Novotný zneškodnil.

60:25
    Pěknou kombinaci hostů zakončoval ranou Martin Pláněk, zvolil střelu na zadní tyč, ale minul.

60:01

60:00

59:52
    Autorem branky je DAVID ŠŤASTNÝ. Hosté přeci jenom vyrovnávají! Dlouho vypadalo, že už si Plzeň nenechá vzít vedení 1:0, ale poté se do toho pořádně opřel David Šťastný a z pravého kruhu prostřelil Pavláta. Asistence: Pavel Pýcha.

59:23
    Pontus Äberg zakončoval z levého kruhu a jeho rána se odrazila až ke Kantnerovi, který přestřelil.

58:49
    Dlouho trvalo hostům, než se usadí v útočném pásmu. Nakonec se jim to povedlo a z první pálil Matyáš Kantner, ale výborným obranným zákrokem jeho střelu vyklekl Filip Suchý.

58:00
    Filip Novotný míří na střídačku a Mladá Boleslav hraje v šesti.

56:45
    Třetí třetina se nám chýlí ke konci a Boleslavi se stále nedaří dostat k souvislému tlaku. Plzeň výborně brání a hlídá si vedení.

55:32
    Mohli jsme být svědky opravdové parády! Na Novotného uháněl zcela osamocený Zdeněk Sedlák. Zvolil prostrčení mezi nohami a následnou střelu a jen těsně minul bránu.

54:44
    Nahození Radka Jeřábka Pavlátovi vypadlo a včasný obranný zákrok Budíka zamezil dorážce.

54:16
    Současné vyloučení:
    Dvořák – 5 min., bitka.

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Jánošík – 5 min., bitka.

Jiří (PLZ) Beníšek

Branky a nahrávky: 38. Malát (Suchý, Dvořák) – 60. Šťastný (Pýcha), 63. Äberg (Pýcha)

HC Škoda Plzeň: Svoboda (Pavlát) – Piskáček, Zámorský, Kaňák, Vitaloš, Budík, Baránek, Kvasnička, Houdek – Rekonen, Suchý, Meyer, Lang, Kodýtek, Schleiss, Blomstrand, Hrabík, Sedlák, Malát, Bitten, Dvořák
    Trenér: Miloš Říha a Václav Baďouček

BK Mladá Boleslav: Novotný (Krošelj) – Pýcha, Pláněk, Jánošík, Hanousek, Jeřábek, Stříteský, Křepelka – Kantner, Šťastný, Beránek, Äberg, Bičevskis, Šmerha, Lunter, Závora, Stránský, Gardoň, Malínek, Simon
    Trenér: Ladislav Čihák

Rozhodčí: Šindel, Sýkora – Malý, Brejcha