Mountfield HK – Grenoble cz 3:2 (kon.) | Tappara – HC Slovan 2:0 (kon.) | Rögle BK – Fehérvár 7:1 (kon.)
Mnichov – Rapperswil 5:4 (po pr.) | Lublaň – TPS 2:4 (kon.) | Zürich – Katowice 5:1 (kon.)
Zug – Wolfsburg 4:3 (po pr.) | Eisbären – Frölunda 2:3 (kon.)
EHC Red Bull Mnichov
5:4 (2:1, 0:3, 2:0 - 1:0)
SC Rapperswil-Jona Lakers
Čtvrtek 08.09.2022, 19:00Hokejová Liga mistrů • Skupina C

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas v prodloužení a získávají dva body do tabulky. Lakers za remízu mají jen jeden. Domácí Ben Street zaznamenal v zápase hattrick. (21:29:21)

63:33 Austin ORTEGA - 5:4

63:33
    Mnichov právě vstřelil branku!
    Rychlá domácí akce a je rozhodnuto. Na nájezdy nedojde, protože dokázal svou šanci proměnit střelou do protipohybu brankáře AUSTIN ORTEGA. Asistence: Ryan McKiernan.

63:24
    Hosté neproměnili situaci dva na jednoho.

63:08
    Sledujeme rychlý hokej, domácí celek se pokouší usadit se v útočném pásmu.

62:37
    Hosté rozehrávají od své branky, Noreau vypálil přes obránce, jeho rána končí vedle. Následně nebyly úspěšné další dvě šance.

61:22
    Domácí brankář vytáhl výborný zákrok proti střele Tylera Moye. Vhazovat se bude před domácí brankou.

60:20
    Domácí celek měl obrovskou šanci, ale jeden z hráčů trefil tyč.

60:01

Dvěma góly dokázal domácí celek stav zápasu vyrovnat. Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:18
    Už se pravděpodobně nic nestane a uvidíme prodloužení.

59:00
    Oba kluby si po rychlém přenesení hry vypracovaly šanci, ale ani jedna střela nemířila na branku.

58:11
    Wetter vypálil po rychlé akci svého týmu, jeho projektil kryje domácí brankář. Bude se vhazovat.

57:25
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

56:30
    Eder hledal před brankou Streeta, ale přihrávka nebyla přesná.

56:07
    Mnichov pokračuje v aktivní hře, ve třetí třetině dokázal vyrovnat a nyní útočí na vedoucí branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Street (Tiffels, Edler), 10. Street (Smith, Eder), 43. Street (Tiffels, Seidenberg), 46. Redmond (DeSousa, McKiernan), 64. Ortega (McKiernan) – 4. Moy (Červenka, Sataric), 31. Wick (Albrecht, Sataric), 34. Albrecht (Dünner, Maier), 37. Červenka

EHC Red Bull Mnichov: Niederberger (aus den Birken) – Szuber, Blum, Redmond, McKiernan, Seidenberg, Boyle, Albeshauer – Daubner, Hager, DeSousa – Tiffels, Street, Eder – Ehliz, Smith, Ortega – Oswald, Kastner, Schülz
    SC Rapperswil-Jona Lakers: Nyffeler (Meyer) – Profico, Nreau, Djuse, Aebischer, Maier, Baragano, Sataric, Bircher – Moy, Červenka, Lammer – Zangger, Schroeder, Jensen – Eggenberer, Rowe, Wetter – Dünner, Albrecht, Wick

Rozhodčí: Nikolić, MacFarlane – Hofer, Schwenk