Frýdek-M. – Tychy 3:2 (po pr.) | Liptovský Mikuláš – Dubnica 7:1 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 0:2 (kon.)
Vsetín – Vlci Žilina 3:5 (kon.) | Litvínov – Sokolov 3:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
Litoměřice – Vrchlabí 0:0 (zruš.) | Tábor – Znojmo 3:4 (po pr.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 7:4 (kon.)
Vyškov – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.) | Žiar nad Hronom – Rimavská Sobota 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 0:2 (kon.)
Zvolen – Miskolc 6:1 (kon.) | Prešov – Poprad 0:3 (kon.) | Cheb – Klatovy 4:5 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 0:1 (2:3 po s.n.) | MOSTEČTÍ LVI – Chomutov 3:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 7:4 (kon.)
Pardubice – Pardubice B 7:0 (kon.) | Olomouc – Trenčín 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:3 (kon.)
Opava – Havířov 1:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Čtvrtek 08.09.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek večera. (20:27:45)
     
    Neskutečně dlouhá bitva na ústeckém ledě! Rozhodnutí přišlo až v deváté sérii samostatných nájezdů, které rozhodl litoměřický Josef Slavíček.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice.
    Autorem vítězné branky je JOSEF SLAVÍČEK.
     
    9. série
    2:3
    Josef SLAVÍČEK proměňuje.
     
    9. série
    2:2
    Kale COSTA neproměňuje.
     
    8. série
    2:2
    Jan HOLÝ neproměňuje.
     
    8. série
    2:2
    Dominik VACÍK neproměňuje.
     
    7. série
    2:2
    Matěj ZABLOUDIL neproměňuje.
     
    7. série
    2:2
    Jan SMOLA neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Petr GAJDA neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Ondřej DAMAŠEK neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Martin TŮMA neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Petr GAJDA proměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Ondřej SÝKORA neproměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Jaroslav KRACÍK neproměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Kale COSTA proměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Ondřej PROCHÁZKA neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Michal DANIEL neproměňuje.

    Vít Trubička

    Branky a nahrávky: rozh. náj. Slavíček

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   Matěj Zabloudil (LTM)
    1:1   Ondřej Damašek (UNL)
    2. série:
    1:1   Filip Kuťák (LTM)
    1:1   Michal Daniel (UNL)
    3. série:
    1:1   Ondřej Procházka (LTM)
    2:1   Kale Costa (UNL)
    4. série:
    2:1   Jaroslav Kracík (LTM)
    2:1   Ondřej Sýkora (UNL)
    5. série:
    2:2   Petr Gajda (LTM)
    2:2   Martin Tůma (UNL)
    6. série:
    2:2   Ondřej Damašek (UNL)
    2:2   Petr Gajda (LTM)
    7. série:
    2:2   Jan Smola (UNL)
    2:2   Matěj Zabloudil (LTM)
    8. série:
    2:2   Dominik Vacík (UNL)
    2:2   Jan Holý (LTM)
    9. série:
    2:2   Kale Costa (UNL)
    2:3   Josef Slavíček (LTM)


    HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Vacík, Drtina (A), Polata, Trefný, Bartoň, Klatt, Kovář – Tůma (A), Roubík (C), Rudovský – Costa, Berčík, Kučera – Damašek, Daniel, Smola – Sýkora, Bartoš, Tot.
    Trenér: Jan Čaloun

    HC Stadion Litoměřice: Král (Sklíba) – Marcel, Němec, Výtisk (C), Holý (A), Hampl, Černohorský, Böhm – Procházka, Kracík, Ramik – Válek, Jícha, Slavíček – Zabloudil, Kuťák, Gajda – Cikhart, Vitouch (A), Pártl – Jiruš.
    Trenér: Miroslav Přerost

    Rozhodčí: Cícha, Biedermann – Zítka, Janíček