Mountfield HK – Grenoble cz 3:2 (kon.) | Tappara – HC Slovan 2:0 (kon.) | Rögle BK – Fehérvár 7:1 (kon.)
Mnichov – Rapperswil 5:4 (po pr.) | Lublaň – TPS 2:4 (kon.) | Zürich – Katowice 5:1 (kon.)
Zug – Wolfsburg 4:3 (po pr.) | Eisbären – Frölunda 2:3 (kon.)
HK SŽ Olimpija Lublaň
2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
TPS Turku
Čtvrtek 08.09.2022, 19:15 • Hala Tivoli, Lublaň • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

Statistiky po utkání:
    Střely na branku: 20:42
    Vyloučení: 2:2
    Vyhraná buly: 28:24
    Zásahy brankářů: 38:18 (21:40:57)

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek dne.

Zápas je za námi a zvládlo ho lépe hostující TPS Turku, které ve druhé třetině odskočilo do veení, a tak mu ani nevadil gól, který Olimpija vstřelila v poslední třetině. Turku v tabulce skupiny B poskočilo se 6 body na druhé místo, Olimpija zůstává bez bodu poslední. Poslední utkání skupiny sehraje Lublaň opět doma 10.9., tentokrát proti Wolfsburgu. Na Turku čeká utkání v sobotu na ledě švýcarského Zugu.

Nejlepší hráči utkání: Kai Kantola (TPS) – Luka Kalan (Olimpija)

59:49
    Lehtinen zasahuje.

Oddechový čas pro tým HK SŽ Olimpija Lublaň.

59:40
    Lehtinen má další zásah při hře domácích bez brankáře.

59:08
    Poslední minuta zápasu.

58:25
    Morrone zasahuje proti ráně z mezikruží.

57:42
    Stojan s pukem za vlastní brankou čeká na vystřídání svých spoluhráčů.

56:33
    Ránu domácího beka od modré chytá Lehtinen.

55:04
    Puk je teď ve středním pásmu, kde ho přebírají domácí.

54:20
    Lublaň je ve svém obranném pásmu a kombinuje s pukem.