Ostrava – Pardubice 3:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Slovácko 1:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Liberec 0:2 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 6:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Neděle 11.09.2022, 16:00 • Lokotrans Aréna • FORTUNA:LIGA • 8. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:13. (18:01:45)

Hlavní arbitr Dominik Starý naposledy zapískal a zápas končí! Mladá Boleslav se nakonec rozchází se Slováckem smírně 1:1!

První pětačtyřicetiminutovka příliš fotbalové krásy nenabídla. Mladoboleslavští byli sice v úvodu aktivnějším týmem a již ve druhé minutě měl na kopačce gól Ladra, ale z nadějné pozice přestřelil. Stejně tak se neprosadil ani z několika nebezpečným náběhů Ubong Ekpai a tak těsně před přestávkou z ojedinělého útoku zasáhli hosté. Dlouhý nákop posunul hlavou Brandner na Merchase Doskiho a ten propálil Šedu.

Po změně stran byli svěřenci Pavla Hoftycha o poznání aktivnější, ale dlouho byl tlak neefektivní. Až v samotném závěru zápasu přišlo zakončení Ladislava Krobota, který propálil skvěle chytajícího Tomáše Fryštáka.

90+5
    90+3. Ladislav KROBOT - 1:1

90+3
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladoboleslavští vyrovnávají v samotném závěru! Na rohový kop přispěchal do vápna i Jan Šeda. Už to vypadalo, že Slovácko opět lehce odkopne balon, ale najednou se opřel do míče LADISLAV KROBOT a prostřelil vše před sebou.

90+3
    Po faulu na Ljovina mohou hosté ušetřit další čas rozehrávkou na útočné polovině trávníku. Přetažený centr nezasáhl žádný z hráčů.

90+2
    Tlak do branky v nastaveném čase zvyšuje. Po centr Žitného hlavičkoval David Šimek, ale povedeným zákrokem se vyznamenal v hostující brance Tomáš Fryšták.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90
    I v devadesáté minutě se snaží Matějovský něco vymyslet. Po přihrávce na Skaláka dokázali domácí vybojovat alespoň rohový kop.

89
    Po několika nepřehledných soubojích ve středu pole získal míč pro domácí David Pech. Následně Suchý přihrával Matějovskému, kterého následně fauloval napadající Mihálik.

88
    Nabíhající Ladislav Krobot neměl proti Kadlecovi příliš šancí. Mladá Boleslav mohla pokračovat dalším autovým vhazováním, ale ani tentokrát se Slovácko příliš nezapotilo.

86
    Svěřenci Pavla Hoftycha začínají riskovat v obraně a toho nyní mohl využít útočící Mihálik. Jeho zakončení z úhlu však nebyla z nejpřesnějších.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Jiří Skalák.

85
    ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Patrik Žitný.

85
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
    ze hřiště odchází Vasilij Siňavskij, přichází Michal Kadlec.

85
    Ani další rohový kop domácího celku nebyl příliš nebezpečný. Fryšták bezpečně sebral do rukavic.

84
    Nyní už si dal Karafiát na Petrželu pozor. Zkušený křídelník neměl komu nahrát dopředu a tak zvolil zpětnou nahrávku až k Šimkovi.

83
    Další pozorný zákrok v obraně předvedl Vlastimil Daníček. Domácímu celku už začíná pomalu docházet čas na vyrovnání.

82
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Slovácko i nadále vede o jeden zásah na půdě Mladé Boleslavi.