Dukla B – Přeštice 3:3 (kon.) | Admira Praha – Č. Budějovice B 1:1 (kon.) | Povltavská – Vltavín 1:1 (kon.)
Hostouň – Bohemians B 1:1 (kon.)
TJ Sokol Hostouň
1:1 (1:0)
Bohemians Praha 1905 B
Neděle 11.09.2022, 17:00 • Hostouň stad.Vojtěcha Zeithamla - tráva • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

Děkuji za vaši pozornost, zase příště u onlajnů. (18:57:34)

Dnešní zápas je u konce. Hosté zvládli srovnat krok, když se v 70. minutě prosadili po rohu. Druhá půle už byla mnohem vyrovnanější a body se dnes budou dělit.

90+4

90+4
    Hra se hodně přelévá ze strany na stranu. Chvíli útočí domácí, pak zase hosté.

90+2
    Svou ofenzívu ale chtějí ukázat i hosté. Sami se teď dostali až na polovinu soupeře, kde pak ale přišla ztráta míče.

90
    Nastaveny budou 4 minuty.

90
    V závěru zápasu budou domácí zahrávat rohový kop. O ten si za rozhodčím šli i hlasitě říct a ujistit se, že má stejný názor.

88
    Habovda rozehraje další standardní situaci domácí celku.

87
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Kadlec, přichází Vala.

87
    Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 B (Farkaš).

86
    Rohový kop budou kopat hostující fotbalisté.

85
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
    ze hřiště odchází Hájek, přichází Novák.

85
    Hlavička šla na branku, ale brankář byl připraven.

84
    Habovda byl faulovaný u postranní čáry. Domácí tak budou kopat takový lepší roh.

81
    ze hřiště odchází Vala, přichází Damašek.

79
    Brankář Bohemians musí předvádět dobré zákroky a držet svůj tým.

78
    Hostouň tlačí a snaží se stále vymýšlet, jak ohrozit branku soupeře. Hra teď bude pokračovat autovým vhazováním domácího mužstva.

75
    Míče kolem branky Bohemians létají, ale jen vedle. Teď budou domácí kopat roh.

74
    Zaskočení domácí se snaží s výsledkem rychle něco udělat, útok po levé straně jim ale zastavil obránce.