sk Neděle 11.09.2022, 17:30 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 10. kolo

Zaslúžene putujú body do Trnavy, disciplinovaný výkon Spartaka, podporený pevnou defenzívou slávil úspech. (19:22:51)

90+4

90+4
    Mičuda s Piresom sa nedohodli a loptu dostal Taiwo, ale jeho pokus spoza šestnástky bol nedôrazný.

90+3
    Taiwo ušiel obrane, ale Pires ho ešte pred koncovkou dostihol, navyše následne odmávaný ofsajd.

90+2
    Soliu prihral do šestnástky Taiwovi, ten videl že na strelu to nebude a tak prihral dozadu Procházkovi, ktorý z 25 metrov skúsil volej, ale lopta letela vysoko nad.

90+1
    Nadstavia sa 4 minúty.

90
    Spoluhráč spracoval nákop pre Piresa, ten spoza šestnástky skúsil volej, ale bol veľmi nepresný.

90
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Jakub Paur, prichádza Samuel Štefánik.

89
    Stojsavljevič sa dostal k hlavičke v dobrej pozícii v strede pokutového územia, ale nepochopiteľne hľadal hlavou ešte spoluhráča.

88
    Kmeť skúsil prudký nákop na bránu, do ktorého bežali jeho spoluhráči, ale Koštrna odohral pred nimi na roh.

87
    Žltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Kyriakos Savvidis).

87
    Gajdoš faulovaný Savvidisom pred šestnástkou, priamy kop pre AS.

86
    Dve minúty prestávky a potom potvrdenie, že to penalta nebola, rozhodca Glova teraz nevyzerá najlepšie.

84
    Boateng nabieha za obranu AS, padá po súboji s obrancom, a rozhodca ukazuje na biely bod. Zdalo sa, že obranca prvú hral loptu. Rozhodne VAR.

84
    V domácej obrane budú diery a priestor pre brejky Trnavy.

83
    Pires si dal pozor na Boatenga a nepustil ho do brejku.

82
    Zúfalé situácie vyžadujú zúfalé činy, tak sa javí aj striedanie obrancu Madua za krídelníka Witana, AS bude hrať s tromi obrancami.