Atalanta BC – Cremonese 1:1 (kon.) | Bologna – Fiorentina 2:1 (kon.) | Lecce – Monza 1:1 (kon.)
Sassuolo – Udinese 1:3 (kon.) | Lazio – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Juventus – Salernitana 2:2 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:3 (1:0)
Udinese Calcio
Neděle 11.09.2022, 15:00Italská Serie A • 6. kolo

Ode mne je to vše. Přeji klidný zbytek neděle! (17:02:14)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:9. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 7:15.

Utkání končí! Sassuolo sice po prvním poločase vedlo, na konci první půle však přišla červená karta na jeho straně a to domácím značně zkomplikovalo situaci. Udine se dlouho nemohlo prosadit, hlavička Beta ze 75. minuty ale jeho hráčům vlila novou krev do žil. V nastavení se pak skvělou individuální akcí prosadil nejprve Lazar Samardžič a následně přidal svou druhou trefu Beto. Udine tak pokračuje v povedeném vstupu do ročníku.

90+7

90+5
    Hostující fotbalisté si přihrávají na své polovině a čekají na závěrečný hvizd.
    90+3. BETO - 1:3

90+3
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Ještě jeden hostující úder! Aktivní BETO nabíhal sám na brankáře, počkal si na jeho pohyb a nakonec zakončil do protipohybu. O vítězi je rozhodnuto.

90+2
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
    ze hřiště odchází Matheus Henrique, přichází Agustín Álvarez.

90+2
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec základního hracího času.
    90+1. Lazar SAMARDŽIČ - 1:2

90+1
    Máme tu obrat na začátku nastavení! LAZAR SAMARDŽIČ si levačkou zasekl míč, bavil se dvou protihráčů a technickou střelou zpoza pokutového území zakončil přesně k pravé tyči. Parádní individuální počin mladého Němce.

89
    Pérezovi se nepovedl první dotek a na chvíli tak podržel kombinaci svého týmu. nakonec se ale míč dostal do vápna. Nic nebezpečného se ovšem nestalo.

88
    Udine je od svého vstřeleného gólu určitě nebezpečnější než celou předcházející dobu zápasu. Čas se mu ale už poměrně dost začíná krátit.

86
    Další centr už si brankář Consigli dokázal pohlídat sám.

85
    Do třetice Beto! Pereyra tentokrát odcentroval z druhé strany a nechybělo moc, aby Portugalec podruhé hlavou rozvlnil síť.

84
    A znovu Beto, tentokrát se k míči ve vzduchu dokázal dostat o zlomek sekundy dříve než brankář. Dokázal však míč usměrnit pouze do boční sítě.

83
    Beto je při chuti a věří si. Z velkého úhlu ale neměl moc nároků na úspěch a Consigli v klidu zasáhl.

83
    Poměrně překvapivé je vystřídání Gerarda Deulofeua, který byl po celý zápas snad nejaktivnějším minimálně z hostujících fotbalistů.

81
    ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Riccardo Marchizza.

Střídání v týmu Udinese Calcio:
    ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Jean-Victor Makengo.

Filip Krůza

Branky: 33. Frattesi (Lauriente) – 75. Beto (Pereyra), 90+1. Samardžič, 90+3. Beto

Karty:   72. López (SAS) – 9. Becao (UDI), 26. Ebosse (UDI), 63. Ehizibue (UDI)   43. Tressoldi (SAS)

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Tressoldi, G. Ferrari, Rogério – Frattesi (68. Harroui), López, Henrique (90+2. Álvarez) – Lauriente (68. Thorstvedt), Pinamonti (81. Marchizza), Kyriakopoulos (46. Ayhan).
    Náhradníci: Pegolo, Russo – Ceïde, Obiang.

Udinese Calcio: Silvestri – N. Pérez, Becao, Ebosse – Pereyra, Lovrić, Walace (67. Beto), Arslan (46. Ebosele), Udogie – Success (67. Nestorovski), Deulofeu (81. Makengo).
    Náhradníci: Padelli, Piana – Abankwah, Ehizibue, Jajalo, Nuytinck.

Rozhodčí: Camplone G.