Atalanta BC – Cremonese 1:1 (kon.) | Bologna – Fiorentina 2:1 (kon.) | Lecce – Monza 1:1 (kon.)
Sassuolo – Udinese 1:3 (kon.) | Lazio – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Juventus – Salernitana 2:2 (kon.)
Juventus FC
2:2 (0:2)
US Salernitana 1919
Neděle 11.09.2022, 20:45 • Allianz Stadium • Italská Serie A • 6. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:15. (22:59:31)

Máme za sebou hodně divoké utkání, které se ve druhém poločase vyvíjelo skutečně interesantním směrem. Nejprve domácí krátce po začátku druhého poločasu snížili, o což se přesnou hlavičkou postaral Gleison Bremer. Domácí byli o něco lepším týmem po většinu druhého poločasu, ovšem vyrovnat se jim podařilo až v úplně samotném závěru, kdy Leonardo Bonucci sice nejprve neproměnil pokutový kop, ale doběhl si pro dorážku, kterou poslal za záda brankáře. Krátce poté sice vstřelil branku Arkadiusz Milik a následně svlékl dres a byl vyloučen, nicméně po několika minutách byla branka zrušena kvůli ofsajdu clonícího hráče. Mezitím se ještě strhal slušná strkanice mezi oběma týmy, za které následovaly červené tresty. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+12

90+11
    Hosté drží míč a nevypadá to, že by se domácí ještě vzpamatovali z šoku po neuznané brance.

90+10
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Erik Botheim, přichází Norbert Gyömbér.

90+10
    ze hřiště odchází Tonny Vilhena, přichází Junior Sambia.

90+10
    Cuadrado a Fazio jsou dalšími hráči, kteří vidí červené karty za strkanici.

90+9
    Trenér Massimiliano Allegri dostává červenou kartu.

90+8
    Rozhodčí po konzultaci situace u videa branku odvolává pro ofsajd!

90+7
    Strkanice pokračuje i nadále. Rozhodčí má hodně práce s vyřešením situace na hrací ploše.

90+6
    Na hrací ploše se ještě strhla velká mela mezi hráči obou týmů. Mezitím je ještě situace prověřována kvůli potanciálnímu ofsajdu.

90+5
    Arkadiusz Milik si zároveň vysloužil druhou žlutou kartu za svlečení trikotu po vstřelení branky.
    90+4. Neuznaný gól

90+4
    Juventus právě vstřelil branku! Tak to je závěr utkání! Juventus rozehrával rohový kop, který si vzal na starost Cuadrado, který našel přesně ARKADIUSZE MILIKA a polský fotbalista přesnou hlavičkou skóruje! Branka však nakonec pro ofsajd neplatí!
    90+3. Leonardo BONUCCI - 2:2

90+3
    Juventus právě vstřelil branku! LEONARDO BONUCCI sice penaltu neproměnil, nicméně následně dokázal jako první doběhnout vyražený míč a napodruhé už ho dokázal dostat za záda Sepeho.

90+2
    Bonucci penaltu neproměnil, když ji brankář vyrazil před sebe...
    90+1. Vilhena fauloval Sandra - penalta!

Pavel Černý

Branky: 51. Bremer (Kostić), 90+3. Bonucci – 18. Candreva (Mazzocchi), 45+5. Piątek (pen.)

Karty:   27. Paredes (JUV), 32. Kean (JUV), 45+4. Bremer (JUV), 83. Milik (JUV) – 38. Maggiore (SAI), 53. Fazio (SAI), 55. Piątek (SAI), 72. Sepe (SAI)   90+5. Milik (JUV)   90+9. Allegri (trenér) (JUV), 90+10. Cuadrado (JUV) – 90+10. Fazio (SAI)

Neproměněná penalta: 90+2. Bonucci (JUV), brankář Sepe zneškodnil

Juventus FC: Perin – Cuadrado, Bremer, Bonucci, De Sciglio (62. Sandro) – McKennie (85. Soulé), Paredes, Miretti (62. Fagioli), Kostić (79. Danilo) – Kean (46. Milik), Vlahović.
    Náhradníci: Garofani, Pinsoglio – Gatti, Rugani.

Trenér: Massimiliano Allegri

US Salernitana 1919: Sepe – Brún, Daniliuc, Fazio – Candreva, Maggiore (81. Kastanos), Vilhena (90+10. Sambia), L. Coulibaly, Mazzocchi – Piątek (61. Botheim, 90+10. Gyömbér), Dia (81. Bonazzoli).
    Náhradníci: Fiorillo, De Matteis – Valencia, Pirola, Iervolino, Bradarić, Motoc, Capezzi.

Trenér: Davide Nicola