Třinec – Chrudim 0:2 (kon.) | Líšeň – Karviná 1:2 (kon.) | Prostějov – Sparta B 0:2 (kon.)
1. SK Prostějov
0:2 (0:1)
AC Sparta Praha B
Sobota 01.10.2022, 16:00 • Za místním nádražím, Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B:
    ze hřiště odchází Petr Pudhorocký, přichází Filip Gedeon.

86
    Po šarvátce u postranní čáry dostal žlutou kartu Vasil Kušej, Michal Stříž a Martin Suchomel.

84
    ze hřiště odchází David Holoubek, přichází Tomáš Jonáš.

81
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Samuel Kulig).

80
    ze hřiště odchází Ondřej Novotný, přichází Tomáš Kuchař.

78
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Jakub Bolf, přichází Samuel Kulig.

70
    Sparta B právě vstřelila branku!
    PETR PUDHOROCKÝ v pohodě překonal domácího gólmana a Sparta B vede v Prostějově 2:0!

69
    Penalta pro Spartu B! Brankář Volodymyr Krynskyj ve vápně fauloval Novotného a následuje pokutový kop!

67
    ze hřiště odchází Michal Zapletal, přichází Robert Bartolomeu,
    ze hřiště odchází Jarmil Blahuta, přichází Michal Stříž.

56
    Obrovskou šanci na vyrovnání měl nyní Šimon Šumbera, který po centru z pravé strany napálil balon do břevna hostující brány!

54
    Žlutou kartu za předčasné rozehrání přímého kopu dostal Petr Pudhorocký.

51
    Ondřej Novotný dostal žlutou kartu za zakopnutí balonu mimo hrací plochu.

46
    Domácí o poločasové pauze vystřídali. Do druhé půle nastoupil Torfiq Ali-Abubakar.

35
    Jan Schaffartzik tak trochu z frustrace sestřelil v drsném souboji ve středu pole protihráče a dostává žlutou kartu.

32
    Neuvěřitelný gól! Z dobrých dvaatřiceti metrů vystřelil tak trochu z nouze DAVID HOLOUBEK a jeho dalekonosný pokus brankáři vypadl z rukou. Následně mu padl mezi nohy a poté se dokutálel těsně ze brankovou čáru. Pomezní asistent okamžitě signalizuje gól a je to tak!

16
    David Holoubek taktickým faulem zastavil ještě na polovině Prostějova rodící se protiútok a dostává žlutou kartu.

12
    První velkou šanci zápasu měl po centru z levé strany hostující Ondřej Novotný, který zakončoval pohotově bokem k bráně. Míč poslal těsně mimo.