Rosice – Zlínsko 0:1 (kon.) | Uh. Brod – Slovácko B 0:0 (kon.) | Hodonín – Vrchovina 2:0 (kon.)
Frýdlant n/O – Hranice 1:0 (kon.) | Blansko – Uničov 2:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín B 1:1 (kon.)
Kroměříž – Vel. Meziříčí 3:1 (kon.)
FK Blansko
2:1 (2:1)
SK Uničov
Sobota 01.10.2022, 15:00 • Stadion na Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

FK Blansko: Kalina – Blažík, Chyla, Feik, Holman, Kapur, Jaroš, Tulajdan, Černý, Dano, Smrčka (C)
    Náhradníci: Pernica, Nešetřil – Psota, Kamenský, Crhan, Alassane, Thon
    Trenér: Jiří Vorlický

SK Uničov: Uvízl – Saňák, Coufal, Hausknecht, Vichta, Komenda (C), Bača, Sečkář, Krč, Javůrek, Koutný
    Náhradníci: Kvapil – Diblík, Svoboda, Ambrozek, Vybíral, Kirschbaum
    Trenér: Jiří Balcárek

Rozhodčí: Denev – Nápravník, Kolář.

Hráči nastupují na hrací plochu, utkání za chvíli vypukne.

Úvodní výkop mají domácí.

1

1
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Filip Holman načechral míč do vápna přesně na hlavu MILOŠE KAPURA, který s pomocí pravé tyče posílá domácí do vedení – 1:0! Asistence: Filip Holman

4
    Hosté budou zahrávat pokutový kop!

4
    Žlutou kartu vidí Tomáš Chyla.

4
    Uničov právě vstřelil branku!
    Nařízenou penaltu se štěstím proměňuje ALEŠ KRČ – 1:1!

5
    Neuvěřitelné! Holman opět našel MILOŠE KAPURA, který střelou mezi nohy prostřelil Uvízla – 2:1 Asistence: Filip Holman

12
    Střela uničovského Bači proletěla těsně nad břevnem blanenské branky!

20
    Roh Hausknechta uničovští nevyužili.

22
    Smrčkova střela ze střední vzdálenosti nenadělala Uvízlovi starosti.

27
    Nadějná akce blanenských k úspěchu nevedla. Feik zakončil mimo.

29
    Jaroš výborně sklepl Holmanovi, jehož střela minula pravou tyč hostující branky.

30
    Uvízl vyhodil míč na nohu Kapura, který z hranice vápna střílí těsně mimo!

31
    Vichta se střelou z blízka snažil prostřelit Kalinu, ten se však překonat nenechal!

33
    Tulajdan vysunul Jaroše, obránce jej však nepustil k míči a přiklepl míč Uvízlovi, který jej chytl a rozhodčí Denev odpískal nepřímý kop těsně za hranicí malého vápna!

34
    Holman z nepřímého kopu přiklepl Smrčkovi, jehož tvrdý pokus chytá Uvízl!

38
    V hlavičkovém souboji s Feikem upadl Saňák a rozhodčí odpískal přímý kop pro hosty.

39
    Vichtovu střelu z přímého kopu vyráží Kalina.

43
    Jaroš nádherným centrem našel Tulajdana, který nedokázal trefit odkrytou branku!

Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    Jaroš vybojoval přímý kop pro svůj tým.

45+1

K vidění je zatím velice pohledný fotbal. Již v 1. minutě poslal domácí do vedení Kapur. Hosté o 4 minuty odpověděli z přísně nařízené penalty. Blansko to však nepoložilo a ihned si vzalo vedení zpět, kdy se opět prosadil Kapur. Blanenští měli několik nadějných příležitostí k navýšení vedení, ale žádnou další branku v prvním poločase už diváci neviděli.

46

46
    Střídání v týmu SK Uničov:
    ze hřiště odchází Hausknecht, přichází Ambrozek,
    ze hřiště odchází Saňák, přichází Svoboda.

49
    Javůrek našel z rohového kopu hlavu Krče, jeho hlavička končí těsně vedle pravé tyče branky domácích.

51
    Tečovaná střela Javůrka míří těsně vedle. Další rohový kop pro hosty.

52
    Žlutou kartu obdržel hostující David Bača.

56
    Javůrek se dostal v pokutovém území k odraženém míči, jeho střelu z nebezpečné pozice vyráží Kalina!