Humenné – Púchov 1:3 (kon.) | Prešov – Považská Bystrica 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Myjava 2:0 (kon.)
Pohronie – Rača 2:1 (kon.) | FC Košice – Slovan Bratislava U21 1:2 (kon.)
FK Humenné
1:3 (0:1)
MŠK Púchov
sk Sobota 15.10.2022, 14:30MONACObet liga • 13. kolo

Výsledkové trápenie humenských futbalistov pokračuje aj po dnešnom zápase. Domáci síce predviedli v druhom polčase zlepšený výkon, po zaslúženom vyrovnaní ale rýchlo inkasovali druhý gól, pričom z veľkého náporu v ďalších minútach už nevytažili druhý presný zásah. Práve naopak, z brejku pridal poistku hosťujúci Pucheľ. Považania si tak domov vezú cenné tri body.
    To je z mojej strany všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:23:17)

90+4

90+3
    Na zemi sa aktuálne nachádza domáci kapitán Streňo, ktorý spadol po jednom zo súbojov na ľavej strane ihriska.

90+2
    Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Moško).

90+1
    Streňo sa snažil presadiť v pokutovom území, po suboji s púchovskými stopérmi spadol na trávnik, rozhodca Dzivjak to ako penaltový súboj neposúdil.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

89
    Ofenzívna akcia domácich po ľavom krídle úspech nemala, aktuálne to vyzerá tak, akoby sa zápas už len dohrával.

88
    Hlavičkový pokus Púchovčanov po rohovom kope mieril nad bránku Slávika.

87
    Po treťom strelenom góle majú hostia dianie plne pod kontrolou, Humenčania teraz vôbec nevedia nadviazať na tlak spred približne desiatich minút.

86
    Domáce útočné ťaženie bolo teraz ukončené faulom Diamého v strede poľa.

85
    Púchovčania sú veľmi blízko k tomu, aby prerušili 5-zápasovú sériu bez ligového víťazstva. Takéto kúskovanie hry im momentálne len vyhovuje.

84
    Hra je momentálne prerušená, na trávniku leží jeden z domácich obrancov.

83
    Pre domácich je tento inkasovaný gól veľkou ranou, treba povedať, že v predošlých minútach boli veľmi aktívni a vyzeralo to tak, že vyrovnanie visí vo vzduchu.

82
    Púchov dal gól!
    Humenčania teraz obliehali pokutové územie Púchova, čo to len dalo, no namiesto vyrovnájúceho gólu sa stal presný opak. Vabank sa domácim príliš nevyplatil, hosťujúci ERIK PUCHEĽ sa totiž dostal do samostatného nájazdu na Dávida Slávika, ktorý proti nemu vybehol celkom vysoko, český futbalista si ho však obišiel a do prázdnej bránky pohodlne zvyšuje púchovské vedenie.

79
    Striedanie v tíme MŠK Púchov:
    z ihriska odchádza Biricz, prichádza Pucheľ,
    z ihriska odchádza Mráz, prichádza Kapusniak.

79
    Jančov center síce presný nebol, po odrazenej lopte mohol skórovať Komár, jeho razantnú strelu ale jednou rukou vytesnil Strelčík. Domácim sa následne neujali ani hlavičkové dorážky.

77
    Berúc do úvahy aj nadstavený čas, domáci majú k dispozícii približne štvťhodinu na vyrovnanie. Tentoraz bol na pravej strany faulovaný Diamé, toto môže byť dobrá štandardka pre tím trénera Desiatnika.

76
    Martinček nakoniec zahrával v krátkom časovom slede dva rohové kopy, prvý odvrátili obrancovia, druhý smeroval do päťky, kde kráľoval Dávid Slávik.

75
    Hostia sa môžu trochu oslobodiť od humenského náporu, Biricz vybojoval rohový kop z ľavej strany.

Samuel Brecko

Branky: 52. Vaľovčin – 18. Slovák, 58. Mráz, 82. Pucheľ

Karty:   68. Vasiľ (HUM) – 31. Kaufman. (PUC), 55. Mráz (PUC), 73. Lacko (PUC), 90+2. Moško (PUC)

FK Humenné: Slávik – Zlacký, Kuc, Vasiľ, Komár, Dzurík, Streňo (C), Jančo, Vaľovčin, Maťaš, Komjatý
    Náhradníci: Piroščák – Jurčišin, Diamé, Harvila, Luberda

Trenér: Ondrej Desiatnik

MŠK Púchov: Strelčík – Kaufman, Moško, Slovák, Lacko, Kopičár, Biricz, Loduha, Mráz (C), Holáň, Holiš
    Náhradníci: Pilný – Pavlovič, Mazanovský, Martinček, Valík, Pucheľ, Šeroň, Kapusniak

Trenér: Vladimír Cifranič

Rozhodčí: Dzivjak – Kuba, Tůma