Zlín – Jihlava 1:3 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 1:4 (kon.) | Šumperk – Sokolov 4:3 (po pr.)
Poruba 2011 – Prostějov 4:3 (kon.) | Kolín – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Frýdek-M. – Třebíč 6:2 (kon.)

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    Jiří Krisl – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

58:19
    Na ledě je teď nepřehledná situace. Rozhodčí vyloučil za nesportovní chování Jiřího Krisle, zatím ale není jasné proč. Není jasné ani to, zda platí právě vstřelený gól Zubrů.
    58:19 Jiří GOIŠ - 0:3

58:19
    Přerov právě vstřelil branku!
    Knotek zlomil při střele hokejku a JIŘÍ GOIŠ trefil ze středního pásma prázdnou branku. Bez asistence.

58:06
    Slavia hraje v útočném pásmu v 6 proti 4!

58:06
    Jiří Krisl – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

57:52
    Szathmáryho střelu po Knotkově křižném pasu tečoval u levé Postavovy tyče Žejdl, ale nedokázal puk usměrnit do sítě.

57:27
    Slávisté si vzali oddechový čas a jsou teď v útočném pásmu v šesti hráčích!

55:15
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
    Lukáš Žejdl – 2 min., krosček.
    55:04 Tomáš DOLEŽAL - 0:2

55:04
    Jako blesk z čistého nebe dávají Zubři druhý gól. Sešívaní po vyhraném vhazování ztratili puk a TOMÁŠ DOLEŽAL rychlou střelou z mezikruží překonal Málka. Asistence: Ondřej Ševčík.

50:16
    Málek lapil neuvěřitelnou šanci, kterou měl Jan Svoboda! K přerovskému útočníkovi se odrazil puk a měl před sebou úplně prázdnou bránu. Slávistický gólman ale rychle skočil a zabránil jasnému gólu.

46:59
    Dnešní utkání sleduje 518 diváků.

46:00
    Všetečkova zblokovaná střela skončila u od modré si sjíždějícího Žovince, který si chtěl s pukem najet mimo dosah přerovského brankáře. Postava se však výborně roztáhl a vyrážečkou puk zastavil.
    40:43 Jan SÜSS - 0:1

40:43
    Po necelé tři čtvrtě minuty třetí třetiny Přerov otevírá skóre dnešního utkání! Gréč našel před brankou volného JANA SÜSSE, který trefil odkrytou část Málkovy branky. Asistence: Matyáš Gréč.

38:11
    Na druhé straně se ukázal přerovský brankář Postava, který se rychle přesunul proti Brožově nebezpečné střele z pravého kruhu.

36:54
    Málek se nedomluvil na rozehrávce se Szathmárym a pak musel předvést další výborný zákrok! Pechanec nahodil puk před branku, kde ho na hranici brankoviště dorážel Goiš.

33:39
    Dobšovu rychlou střelu z otočky dorážel na hranici brankoviště Filip Dvořák. Před sebou měl částečně odkrytou branku, Málek se ale dokázal rychle otočit a puk lapit.

30:42
    Knotkovu nepovedenou střelu Žejdl okamžitě posouval před branku, kde měl k puku velmi blízko Poletín. Přerovského obránce ale nepřetlačil.

30:35
    Antonín Pechanec – 2 min., nedovolené bránění.

24:09
    Michal Simon se po špatné rozehrávce Zubrů ocitl sám před Postavou a málem dal první gól zápasu. Bekhendový blafák mu vyšel, puk ale skončil těsně na brankové čáře!

19:43
    Zubři mohli na konci první třetiny otevřít skóre utkání. Po chybě Matyáše najížděl zprava na Málka Daniel Indrák, Málek jeho šanci vyrazil.

14:59
    Přerovu se podařilo dostat puk do sítě, jenže rozhodčí ho neuznal kvůli tomu, že ho jeden z hostujících hráčů posunul do branky rukou.