Boston – Detroit 5:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 5:6 (kon.)
Dallas – Washington 2:0 (kon.) | Seattle – Vancouver 4:5 (kon.) | San Jose – Toronto 4:3 (po pr.)
Los Angeles – Winnipeg 4:6 (kon.)
konec
Seattle Kraken
4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
Vancouver Canucks
Pátek 28.10.2022, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:09
  Tyler Myers (VAN) ještě dává domácím šanci, protože si jde odsedět dvě minuty za krosček, takže nás čeká přesilovka šesti proti čtyřem.
   
  44:43
  Oliver Ekman-Larsson (VAN) putuje na dvě minuty za zdržování hry na trestnou lavici, když se mu kotouč za bránou Canucks postavil na hranu a švédský obránce jej poté poslal až do hlediště.
   
  36:54
  Domácí budou hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za podrážení dostává Elias Pettersson (VAN). Hned po odpískání se navíc do sebe pustili Kyle Burroughs (VAN) a Morgan Geekie (SEA), kteří si za svou bitku posedí pět minut.
   
  32:51
  Vancouver bude hrát svou druhou přesilovou hru, protože na dvě minuty za podrážení putuje na trestnou lavici Alexander Wennberg (SEA).
   
  22:16
  Vancouver si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, jelikož na dvě minuty za držení putuje na trestnou lavici Will Borgen (SEA).
   
  08:04
  Luke Schenn (VAN) je nyní hodně přísně poslán na dvě minuty za hrubost, když v rohu kluziště trefil McCanna a Seattle si zahraje první přesilovou hru v utkání. Schenn se tomuto rozhodnutí i hodně směje.
   
  03:27
  A je tu další bitka, která se tentokrát strhla u domácí střídačky, kde se do sebe pustili J.T. Miller (VAN) a Carson Soucy (SEA). Tuto bitvu vcelku rychle vyhrál útočník Vancouveru a oba dostávají pět minut.
   
  02:27
  Domácí obránce Adam Larsson (SEA) si u mantinelu našel jednoho z hostujících hráčů, což se nelíbilo Tanneru Pearsonovi (VAN), který jej ihned jel pomstít a oba kohouti si za svou bitku posedí pět minut na trestné lavici.

  Jan Matúš

  Branky a nahrávky: 19. Oleksiak (Schultz, B. Tanev), 20. McCann (Gourde, Dunn), 35. Beniers (Schwartz, Eberle), 60. Schwartz (Eberle, Burakovsky) – 5. Michejev (L. Schenn, Kuzmenko), 24. Michejev (Dries, Garland), 35. Kuzmenko (J. Miller, E. Pettersson), 42. E. Pettersson (L. Schenn), 59. Garland


  Seattle Kraken: Mar. Jones (Daccord) – Dunn, Larsson (A), Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Wennberg, Bjorkstrand – Schwartz, Beniers, Eberle (A) – McCann, Gourde, Kuhlman – B. Tanev, Geekie, Sprong.
  Trenér: David Hakstol

  Vancouver Canucks: Demko (S. Martin) – Ekman-Larsson (A), T. Myers, Brisebois, L. Schenn, Rathbone, Burroughs – Garland, Horvat (C), J. Miller (A) – Kuzmenko, E. Pettersson, Michejev – Pearson, Höglander, Dries – Podkolzin, Aman, Joshua.
  Trenér: Bruce Boudreau

  Rozhodčí: Pollock, Dunning – Marquis, Johnson
  www.ibrshop.com