Kladno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:4 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 0:3 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:0 (1:0 po s.n.) | Pardubice – Liberec 1:3 (kon.)
Sparta – Třinec 1:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Kometa Brno
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Olomouc
Úterý 29.11.2022, 18:00 • Winning Group Arena • Tipsport extraliga • 24. kolo

Moravská bitva končí vítězstvím Komety Brno v samostatných nájezdech, modrobílí tak přerušili sérii čtyř nezdarů v řadě a před domácím publikem si připisují cenné dva body. Olomouc si na Hanou odváží jeden bod. Rozhodující slovo měl nakonec až v 5. sérii nájezdů domácí útočník Radek Koblížek. To je pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost při sledování přenosu a z Brna přeji hezký zbytek večera.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni:

Jan Lukáš (OLO)

Dominik Furch (KOM) (20:46:13)

Radek KOBLÍŽEK - 1:0

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Autorem vítězné branky je RADEK KOBLÍŽEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nabídlo nejzajímavější část dnešního zápasu. Oba celky byly blízko rozhodující brance, více ze hry mělo domácí Brno, ale finální přihrávky ve slibných kombinacích domácím borcům zhatily možnost rozhodnout. Kometu pak podržel Furch, když vychytal samostatný nájezd Pláška. Podruhé v řadě tak Brňané půjdou do samostatných nájezdů. Olomouc pak již celých 147 minut neinkasovala branku. Samostatné nájezdy odstartují za malý okamžik.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    V posledních vteřinách mohl přihrávku Zaťoviče usměrnit Kučeřík, ale na hranici brankoviště promáchl!