HC Slavia Praha
5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
Technika Hockey Brno
Neděle 18.12.2022, 14:30 • Zimní stadion Eden, Praha • Liga juniorů • 24. kolo

Z dnešního utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Přeji hezký zbytek čtvrté adventní neděle, hezké prožití vánočních svátků a vše dobré do roku 2023. (16:32:30)

Utkání je za námi. Tuhle třetinu vyhrála Technika poměrem 2:1, ale na jejich prohře už to nic nezměnilo. Posledním střelcem Slavie byl ve 44. minutě Viktor Štípek. Slavia se tak s rokem 2022 loučí vítězně.

59:45
    Technika právě vstřelila branku! Ještě jeden gól Jihomoravanů! Puk dostal přesně na hůl MATĚJ TRÖGNER, který svou ránu otřel o břevno a prostřelil Pittra nad rameno. Asistence: Ondřej Blaško

59:21
    Nešpůrek teď chvíli nevěděl, kde má puk, ale nakonec ho našel mezi svými betony.

57:55
    Vosmík krásně před branku nahrál Holaníkovi, který se snažil jednou rukou střelou z první dostat puk za záda Nešpůrka, ale ten jeho ránu vyrazil betonem.

57:23
    Hasman z otočky trefil tyčku!

56:03
    Puk skončil mimo hrací plochu a hra je přerušena.

55:07
    Technika právě vstřelila branku! Michal Pittr nakonec čisté konto mít nebude, Technika se poprvé v utkání prosazuje! Straka poslal puk do jízdy VÍTKU APOLENÁŘOVI, který vypálil z mezikruží a střelou o tyč překonal Pittra. Asistence: Zbyněk Straka.

54:40
    Nešpůrek má kotouč mezi betony a hra je přerušena. Vhazuje se před jeho brankou.

53:45
    Hlavička zleva vypálil, ale jeho střelu vyrazil Nešpůrek betonem. Hasman, který číhal u pravé tyčky, už se k dorážce nedostal.

53:01
    Slavia se snaží ještě navýšit svůj náskok, ale Technika v posledních minutách dobře brání.

51:04
    Kvasnička se s pukem vytočil zpoza brány a vypálil. Rána však trefila pouze plexisklo za Nešpůrkem.

50:27
    Nešpůrek nyní má kotouč v lapačce a bude se vhazovat před jeho bránou.

50:01
    Slavia je teď nastěhována v útočném pásmu soupeře a snaží se něco vymyslet.

48:37
    Technika vyhazuje puk na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Nešpůrkem.

48:10
    Rána Kvasničky z levého kruhu skončila Nešpůrkovým zásahem.

47:10
    Vosmíkovu ránu z prostoru před brankou vyrazil vyrážečkou Nešpůrek.

46:02
    Čisté konto Pittra mohlo být ukončeno, ale Pittr zasáhl proti bekhendové kličce jednoho z hostujících hráčů. Branka následně vypadla ze své pozice a hra je přerušena.

Mateo

Branky a nahrávky: 8. Hron (Štípek, Dráb), 19. Tichý (Vosmík, Hron), 22. Hasman (Jokl), 24. Hrdlička (Kvasnička, Holaník), 44. Štípek (Tichý) – 56. Apolenář (Straka), 60. Trögner (Blaško)

HC Slavia Praha: Pittr (Papež) – Hron, Kříženecký, Ciolek, Dráb, Hrdlička (A) – Jokl (C), Tichý (A), Štípek, Hlavička, Holaník, Chludil, Hasman, Kvasnička, Fibigr, Vosmík
    Trenér: Vladimír Machulda

Technika Hockey Brno: Hnízdil (24. Nešpůrek) – Čapka, Čaňo, Šupa, Blaško (C), Žák, Svoboda, Juřík – Sever, Toman, Růžek, Trögner, Adam, Fornál, Apolenář, Straka, Novotný, Líska (A)
    Trenér: Jiří Rech

Rozhodčí: Barek – Bohuněk, Obr