Toulouse – Rennes 3:1 (kon.) | Angers – Auxerre 1:1 (kon.) | Lille – Štrasburk 2:0 (kon.)
Montpellier – Brest 3:0 (kon.) | Remeš – Troyes 4:0 (kon.) | Nantes – Lorient 1:0 (kon.)
Lyon – Lens 2:1 (kon.)
Toulouse FC
3:1 (3:0)
Stade Rennes
Neděle 12.02.2023, 13:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:17. (14:58:27)

Toulouse FC ukazuje i nadále skvělou formu a díky třem brankám Ratão, Abúchlála a Dallingy z prvního poločasu vítězí zaslouženě 3:1 nad Stade Rennes.

Hosté sice celkem rychle snížili na začátku druhého poločasu díky vlastenci Rouaulta, ale na tuto snižující trefu nedokázal svou nebezpečnou střelou navázat Doué, jelikož brankář Dupé výtečně zasáhl.