Udinese – Sassuolo 2:2 (kon.) | Bologna – Monza 0:1 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
Neapol – Cremonese 3:0 (kon.)
Juventus FC
1:0 (1:0)
ACF Fiorentina
Neděle 12.02.2023, 18:00 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:00:29)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:17.

Je konec! Juventus porazil Fiorentinu 1:0.
    Od začátku zápasu se hrálo hodně od podlahy a sudí musel několikrát vytáhnout žlutý kartónek. Ve 12. a 23. minutě se Kostič ocitl v šancích, které ovšem neproměnil. Ve 34. minutě se ale do příležitosti dostal také Adrien Rabiot a ten už dostal balón těsně za brankovou čáru.
    V 59. minutě se trefil Dušan Vlahović, ale jeho gól nakonec nebyl uznán. V 89. minutě se nádherně prosadil Gaetano Castrovilli, ale i tuto branku videorozhodčí zrušil z ofsajdového důvodu.
    Juventus porazil Fiorentinu 1:0.

90+7

90+6
    Gaetano Castrovilli sice centroval z levé strany do vápna, ale míč se dostal pouze do zámezí.

90+6
    Moise Kean vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90+5
    Riccardo Saponara se snažil zakončit nůžky, ale nakonec trefil pouze Adriena Rabiota.

90+4
    Fiorentina drží balón na polovině soupeře, ale Juventus nyní srdnatě brání a odkopává míče.

90+3
    Domácím se podařilo dostat balón do bezpečí přes celou hrací plochu.

90+1
    Trenér Juventusu Massimiliano Allegri uviděl kartu žluté barvy za nevhodné chování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90+1
    Branka Fiorentiny neplatí!

90
    Rozhodčí Fabbri ovšem komunikuje s videorozhodčím a jde se podívat na video!
    89. Neuznaná branka Castrovilliho.

89
    Ani branka Fiorentiny nakonec uznána není!
    Po centru Sofjána Amrábata sice obrana Juventusu dostala míč mimo vápno, ale do něj se následně opřel Gaetano Castrovilli a jeho krásný čistý průstřel skončil u levé tyče. Nakonec ale sudí viděl na videu ofsajd hostujícího hráče.

88
    A právě Filip Kostić po chvíli zatáhl za záchrannou brzdu a také vidí žluté varování.

88
    Filip Kostić sice nasadil housle soupeři, ale posléze se k míči dostal Aleksa Terzić.

87
    Fiorentině se stále nedaří vytvořit tlak ke konci utkání a tenhle výkon na body stačit pravděpodobně nebude.