Manchester Utd. – Leicester 3:0 (kon.) | Tottenham – West Ham 2:0 (kon.)
Manchester United
3:0 (1:0)
Leicester City
Neděle 19.02.2023, 15:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 24. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 9:9. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:9. (17:01:06)

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu.

Leicester vstoupil do zápasu lépe a hned v úvodních dvaceti minutách měl dvě parádní šance, ovšem ještě lepší zákroky předvedl David de Gea, který svůj tým na začátku zápasu podržel. To bylo v dnešním zápase víceméně vše, co Leicester City předvedl. Ve 25. minutě přišla branka Marcuse Rashforda, který poslal United do vedení a to znamenalo rozdíl obrazu hry. Leicester úplně přestal hrát a nezvedl se ani v druhém poločase. Naopak Rudí ďáblové v druhém poločase ještě zvýšili tempo po 15 minutách bylo hotovo. Nejprve přidal druhý gól Rashford a třetí gól vstřelil čerstvý Jadon Sancho. Manchester si tímto vítězstvím upevnil třetí místo v tabulce a stáhnul ztrátu na svého městského rivala.

90+5

90+4
    Fernandes zkusil přelobovat brankáře, ale příliš mu to nevyšlo.

90+3
    Dnešní utkání sleduje 73578 diváků.

90+2
    Fernandesova průniková přihrávka na Elangu byla tentokrát příliš krátká a domácí tak o míč přišli.

90+1
    Elanga vystřelil proti Wardovi, ale byl moc ve velkém úhlu na to, aby dokázal vstřelit gól.

90
    Budou se hrát ještě čtyři minuty navíc.

89
    Fernandes ještě hledal v pokutovém území Weghorsta, ale přihrál špatně.

88
    Ward vytahuje parádní zákrok! Weghorstovi byla přdložena parádní přihrávka od Sancha, ovšem šancí pohrdl a neproměnil ji.

87
    Výborná kolmice od Tielemanse, na kterou nabíhal Barnes, tomu však chyběl krok, aby si míč lépe zpracoval a mohl jít do zakončení.

85
    Barnes zkoušel prostřelit obranný blok domácích, ale trefil pouze spoluhráče, který stál mezi obránci soupeře.

84
    Praet se dostal ke střele ve vápně, ale trefil pouze Dalota. Bude se kopat roh.

83
    Lindelöf si zapsal další výborný obranný zákrok, tentokrát na zem položil Harveyho Barnese.