PSG – Lille 4:3 (kon.) | Brest – Monaco 1:2 (kon.) | Lorient – Ajaccio 3:0 (kon.)
Rennes – Clermont Foot 2:0 (kon.) | Troyes – Montpellier 0:1 (kon.) | Lens – Nantes 3:1 (kon.)
Toulouse – Marseille 2:3 (kon.)
Stade Rennes
2:0 (1:0)
Clermont Foot
Neděle 19.02.2023, 15:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:53:09)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:10.

Je konec. Rennes zvítězilo nad Clermontem 2:0.
    Ve 26. minutě pálil Doué mimo bránu, ale ve 37. minutě se už domácí dočkali úvodního gólu. Arnaud Kalimuendo se totiž z levé strany vápna dostal ke střele a s pomoci teče obránce překonal gólmana. Ke konci poločasu musel Diaw vytasit dobrý zákrok po střele k levé tyči. O minutu později se na druhé straně ocitl v šanci Borges, ale balón nedokázal trefit. Také začátek druhé části nebyl příliš atraktivní, ale v 64. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení po druhé brance Kalimuenda. V 69. minutě se Saračevič ocitl v šanci, ovšem tu vyrazil Mandanda do tyče. V natavení byli domácí blízko třetího gólu, ale tomu zabránil skvělým skluzem Mateusz Wieteska.
    Rennes porazilo Clermont 2:0.

90+3

90+2
    Vypadá to, že je zcela jasné, kdo se dnes stane vítězem. Rennes má konec utkání pod svou kontrolou.
    90+1. Wieteska skvělým skluzem zabránil třetí brance.

90+1
    Adrien Truffert si sběhl na skvělý nákop za obranu, který Diaw vyrazil k dobíhajícímu Aminu Gouirímu, ale Mateusz Wieteska skvělým skluzem zabránil třetí brance!

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Posléze si hosté chtěli vymodlit pokutový kop, neboť se měl domácí hráč dopustit hraní rukou. Následně vše prošetřoval videorozhodčí, který ale nic za hranicí pravidel neviděl.

88
    Zaváhání domácího hráče a Yanis Massolin se tentokrát dostal ke střele, ovšem jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje rohový kop.

87
    Yanis Massolin se snažil sice dostat k míči, ale ten nakonec skončil jen bezpečně v rukou Steveho Mandandy.

86
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Muhammed Cham Saračević, přichází Yanis Massolin,
    ze hřiště odchází Aiman Maurer, přichází Baila Diallo.

84
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Lovro Majer, přichází Jeremy Doku,
    ze hřiště odchází Arnaud Kalimuendo, přichází Ibrahim Salah.

83
    Nepřesný nákop končí pouze v rukou brankáře Diawa.

81
    Opět si domácí defenzíva poradila s útočnou akcí soupeře a Rennes nadále drží balón.

79
    ze hřiště odchází Jim Allevinah, přichází Mahdí Zifán.

79
    Posléze přišla střela zpoza vápna, ale ta se Adrienu Truffertovi příliš nepovedla.