Technika Brno – HK MD Šumperk 3:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:3 (kon.)
Technika Hockey Brno
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Neděle 19.02.2023, 12:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • Liga juniorů • 36. kolo

Konec zápasu. (14:21:27)

59:38
    Fornálovu střelu od modré čáry likviduje Ryšavý svými betony.

58:15
    Hosté jsou 1:45 poslání do tří, na trestnou lavici si míří Bařica odsedět nesportovní chování udělení hráčské lavici.

58:12
    Technika právě vstřelila branku! Domácí se zužitkovávají přesilovou hru na sklonku zápasu. Není radno, aby se kotouč dostal na čepel ERIKA POSPÍŠILA, který maří šumperské naděje a zvyšuje na 3:1. Asistence: Jindřich Slůadký.

58:08
    Šumperk je ve hře 4 na 3 sevřen v pásmu.

57:18
    V obranném pásmu se strhla bitka, jejichž účastníky byli Křivohlávek a Adam. Křivohlávek obdržel trest za napadení, které přecházelo bitce a on a jeho protivník obdrželi současně dvě minuty za hrubost.

56:36
    Hosté obdrželi dvě minuty, Schenelovi se nelíbilo, že šumperští hráči nejsou nastoupeni na buly včas a udělil trest hráčské lavici na dvě minuty za drržování hry.

56:36
    Je pískáno zakázané uvolnění domácích, hra se přesouvá před Nešpůrka.

55:40
    Rychlonohý Minařík dopravil puk do pásma, sám zkoušel ohrozit klec a ještě vybídl i Tomeše, který mohl udělat domácím problém z otočky!

55:39
    Slabý zachytil puk, ale čároví rozhodčí signalizují, že až za modrou čárou a vhazuje se tím pádem venku z pásma.

55:20
    Domácím se nepovedla rozehrávka a je pískán icing, hra se přesune před Nešpůrka.

54:46
    Postup do pásma v podání domácích přerušuje ofsajd.

54:17

54:06
    Cekr to zkusil sám z pravého kruhu z jízdy a Nešpůrek musel proti této prověrce zasahovat.

53:29
    Technika rozestavila útočný obrazec a Ryšavý nyní betonem likviduje Růžkův pokus.

53:00
    Hosté se zbavují pokusů hostů hned na modré čáře.

52:38

52:17
    Hosté jsou nyní odeslání do tří, Phal se provinil podrážením.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 32. Pospíšil (Adam), 38. Růžek (Sladký, Trögner), 59. Pospíšil (Sladký) – 6. Tomeš (Šotkovský, Slováček)

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Hnízdil) – Čapka, Fornál, Šupa, Blaško (C), Žák, Juřík, Pospíšil Antonín – Trögner, Pospíšil Erik (A), Toman, Langmann, Sever, Růžek, Straka, Adam, Apolenář, Sladký
    Trenér: Jiří Rech

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Ježek) – Šlahora, Plhal, Netolický (A), Cekr, Křivohlávek, Slabý, Minařík (C) – Šotkovsý, Haas, Ševčík, Bařica, Tomeš, Slováček (A), Szabó, Najman, Miškovský
    Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Schenel – Hrabal, Smetková