Nové Zámky – Spišská N. Ves 5:4 (po pr.) | Nitra – HC Slovan 3:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 3:4 (kon.)
Trenčín – Košice 3:5 (kon.) | Prešov – Michalovce 2:3 (po pr.) | Zvolen – Banská Bystrica 5:6 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
5:4 (3:3, 1:1, 0:0 - 1:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Neděle 19.02.2023, 16:00Tipos Extraliga (SR) • 39. kolo

Doáci vyhrávajú tento zápas 5:4 po predĺžení. Videli sme prvé dve tretiny veľmi rýchly a dobrý hokej. V tretej tretine to bol skôr boj. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte pekný večer. (18:33:14)

63:03
    HC Nové Zámky dali gól! Domáci rozhodujú tento zápas v predĺžení. Johnson vyhral súboj pri mantineli. Zodvihol hlavu, videl voľného TROYA LOGGINSA, ktorý strelou z prvej prekonáva Melicherčíka. Asistencie: johnson.

62:38
    Džugan vypálil veľmi nebezpečne. Kántor jeho pokus vyráža.

61:22
    Kale Kerbashian sa na opačnej strane rovnako natlačil pred Kántora, ale nedokázal zakončiť.

60:45
    Johnson si nakorčuloval až pred Melicherčíka. Brankár hostí podržal dobrým zákrokom svoje mužstvo.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Zápas sa nerozhodol ani po tretej tretine. Bude následovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:42
    Kale Kerbashian si nakorčuloval spoza brány pred Kántora. Domáci brankár v dôležitom momente podržal svoje mužstvo.

59:09
    Sledujeme veľký boj v strede ľadovej plochy o puk.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:25
    Johnson sa uvoľnil na osi ihriska. Chystal sa zakončiť, ale Bortňák sa mu dobre hodil do strely.

56:47
    Bezúch vybojoval puk pri mantineli. Prihral na Jacksona. ten pálil z prvej, ale strela mu nesadla.

54:41
    Veľká šanca domácich! Múčka bola sám pred Melicherčíkom. Hosťujúci brankár jeho strelu vyrazil. Následne dorážal Farley, ale ani jeden pokus sa neujal.

52:51
    Chovan na priahol od modrej čiary. Jeho pokus Melicherčík kryje a následuje reklamná prestávka.

51:44
    Ouellet teraz výborne zakročil. V poslednej chvíli vypichol puk Jackosnovi, ktorý by sa už rútil sám na Melicherčíka.

50:22
    La Porte dostal výborne prihrávku spota brány. Z prvej zakončoval, ale jeho pokus Kántor kryje.

48:27
    Mikúš zariskoval. Puk poslal za bránu Melicherčíka, ale sledujeme len boj v rohu klziska.

Lissko

Branky a nahrávky: 1. Loggins (Johnson, Klempa), 3. Ondrušek (Ligas, Faith), 19. Jackson (Farley, Mikúš), 34. Loggins (Klempa, Hatala), 64. Loggins (Johnson) – 6. Džugan (Giľák, Myklukha), 10. Kerbashian (Majdan, Porte), 19. Majdan (Kerbashian, Valach), 25. Majdan (Kerbashian)

HC MIKRON Nové Zámky: Kántor (Ovečka) – Lee, Chovan – Kozák, Hatala – Mamčics, Ligas – Laurenčík – Loggins, Johnson, Klempa – Farley, Jackson, Tomáš Mikúš – Bezúch, Juraj Mikúš, Faith – Lapšanský, Ondrušek, Mučka
    Trenér: Gergely Majoross

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Romaňák, Ouellet – Ulander, Ališauskas – Groch, Valach – Žiak – Reway, Nellis, Rapáč – Majdan, Kerbashian, La Porte – Giľák, Myklukha, Džugan – Bellus, Bortňák, Vartovník
    Trenér: Vlastimil Wojnar

Rozhodčí: Výleta, Moller – Synek Tichý