Jihlava – Slavia 4:2 (kon.) | Vsetín – Kolín 4:0 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
Zlín – Poruba 2011 3:2 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 6:2 (kon.) | Sokolov – Přerov 3:1 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ HARKABUS dnes několikrát pálil z levého kruhu z první. Párkrát do připraveného Málka, dvakrát do obětavě bránícího hráče Slavie. Nyní mu ale střela sedla tak, jak měla. Naprosto přesná trefa z první mezi tři tyče. Asistence: Filip Haman.

55:14
    Jaroslav Brož dostal dvě minuty za zbytečné hákování.

53:41
    Po vzájemné šarvátce dostávají dvě minuty domácí Tomáš Havránek a hostující Dušan Žovinec.

53:06
    Dukla si vyžádala oddechový čas.
    53:06 Jindřich BARÁK - 3:2

53:06
    Slavia právě vstřelila branku!
    Na světě je více než větší zápletka. Jihlava po obdržené brance vypadla z rytmu a Slavia snižuje na rozdíl pouhé jedné branky. JAROSLAV BARÁK dostal puk od Brože na levý kruh, napřáhl a překonal přesouvajícího se Maláče. Závěr tak bude ještě velmi zajímavý. Asistence: Jaroslav Brož, Robin Všetečka.
    51:48 Lukáš ŽEJDL - 3:1

51:48
    Patrik Miškář má nyní velkou zlost na rozhodčí a není se mu moc co divit, vaří se v něm křivda možného nedovoleného zákroku, který sudí nechali bez povšimnutí. Hrálo se dále a Slavia založila rychlý kontr, na jehož konci byla sice posunutá branka Maláče, ale ještě před tím dopravil puk do sítě LUKÁŠ ŽEJDL po krásné kombinaci se Stehlíkem a přihrávajícím Mrňou a ještě lehce dramatizuje zápas. Signalizovaný trest Dukly se tak ruší. Asistence: Pavel Mrňa, Lukáš Stehlík.
    47:37 Patrik MIŠKÁŘ - 3:0

47:37
    Tým měsíce února, Dukla, skvěle rozebrala obranu Slavie. na konci celé akce byl PATRIK MIŠKÁŘ, který si sjel před branku na výzvu Hamana a navyšuje jihlavské vedení na 3:0. Asistence: Filip Haman, Daniel Kolář.
    44:12 Vlastimil BILČÍK - 2:0

44:12
    VLASTIMIL BILČÍK nahodil puk od levého mantinelu kousek od kruhu na branku a puk nikým netečován zapadl až za záda Romana Málka, který z celé situace nic moc neviděl. Asistence: Josef Skořepa, Tomáš Harkabus.

38:55
    Patrik Miškář upaloval sám na branku Málka, snažil se jej pohybem rozhýbat. Těžko říct, zda by to k něčemu bylo nebo ne, pálil totiž těsně vedle.

34:27
    Na trestnou nyní usedá i hráč Slavie, Lukáš Žejdl dostává dvě minuty za vystřelení puku mimo hrací plochu.

34:27
    Po další hezké jihlavské akci pálil z levého kruhu Josef Skořepa, trefil ale jen boční síť.

33:13
    Robin Všetečka trošku pláchl obraně Dukly a dostal se až před Maláče, který jeho zakončení výborně pokryl betonem.

32:54
    Pokud sudí ukazovali dobře, tak po střele jednoho z hráčů Slavie zvoní potřetí tyč za Maláčem.

31:26
    A další menší konflikt. Do akce šel Šik a Žejdl, potrestán je první jmenovaný. Jihlavský šikula Otakar Šik jde ven na dvě minuty za vysokou hůl.

26:55
    Miroslav Juda jde odsedět dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

20:29
    To je pořádný úvod do druhé třetiny. Karabáček dával puk mezi kruhy pro Harkabuse, kterému střela nesedla ideálně, i tak s ní měli ale hosté problémy. Na druhé straně minul kotouč před částí odkryté branky Edgars Kulda.
    18:56 Václav KARABÁČEK - 1:0

18:56
    Jihlava jde 64 sekund před koncem první třetiny do vedení. Harkabus zavezl puk po levé straně do pásma a vyslal střelu na vzdálenější tyč. Málek vyrazil kotouč před sebe, kde byl nejrychleji VÁCLAV KARABÁČEK a byť byl tísněn obráncem, v pádu se od něj odrazil puk do sítě. Asistence: Tomáš Harkabus, Filip Haman.

13:27
    Krliš velmi pohledně projel útočným pásmem. Dostal se mezi kruhy, odkud vystřelil a Maláč může podruhé děkovat tyčce.

11:59
    Klikorkův nápřah z první od modré se částečně otřel o tyčku.

10:50
    Přesilovka Dukly ale příliš dlouho netrvala. Přesněji jen 13 sekund. Ačkoliv se to Jihlavě vůbec nelíbí, bude muset respektovat, že David Vala dostává dvě minuty za zásah do nohou. Což je v hokeji nepříliš obvyklý trest.

09:31
    Slávistická přesilovka končí po 54 sekundách, jelikož se Lukáš Stehlík provinil podrážením.

08:37
    Tomáš Havránek dostává dvě minuty za sekání, kterého se dopustil před vlastní brankou.

07:43
    Nádherná kombinace Dukly! V situaci dva na jednoho našel Miškář mezi kruhy Šika, který lehce potáhl puk a poté mu ho vrátil. Patrik Miškář už ale byl trošku více z úhlu, než aby mohl opuštěnou branku trefit.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 19. Karabáček (Harkabus, Haman), 45. Bilčík (Skořepa, Harkabus), 48. Miškář (Haman, D. Kolář), 56. Harkabus (Haman) – 52. Žejdl (Mrňa, L. Stehlík), 54. Barák (J. Brož, Všetečka)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Chaloupek) – Haman, D. Kolář, F. Kočí, Bilčík, Dundáček, Vala, A. Dvořák – Karabáček, Skořepa (C), Harkabus (A) – Šik, Miškář, T. Havránek – Pořízek, Handl, Chlubna – V. Brož, Juda, Cachnín.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Slavia Praha: Málek (Pittr) – Matyáš, Klikorka, Křepelka, Žovinec, Szathmáry, Hejda, Barák (A) – Kulda, Žejdl (A), Strnad – J. Brož, Knotek (C), Všetečka – L. Stehlík, Kern, Mrňa – Krliš, Havrda, Simon.
    Trenér: Daniel Tvrzník

Rozhodčí: Radek Wagner, Kamil Zavřel – Václav Beneš, František Štěpánek