Slovan Bratislava U21 – KFC Komárno 1:3 (kon.) | Púchov – Humenné 0:1 (kon.) | Považská Bystrica – Spiš. N. Ves 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:3 (0:1)
KFC Komárno
sk Sobota 16.09.2023, 10:30 • Štadión Pasienky, Bratislava • MONACObet liga • 8. kolo

90+2
    Isaac Elvis mohol bleskovo reagovať, lenže ani na dvakrát neprepálil obrancov súpera!

90
    KFC Komárno dáva gól! Maximálny vabank nevyšiel. Slovan vrhol všetky karty do ofenzívy, dozadu sa už vracať nestihol. Prečíslenie hostí využil DAN OŽVOLDA, ktorý sa dostal do pokutového územia a pravačkou zvýšil na 3:1.

82
    Mohlo byť rozhodnuté! Hrdinu zachránila pravá žrď po hlavičke jedného z hosťujúcich hráčov!

81
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
    z ihriska odchádza Erik Kramár, prichádza Alexander Tóth,
    z ihriska odchádza Martin Kušnír, prichádza Alexej Maroš.

77
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Christian Emmanuel Nguidjol Bayemi, prichádza Stephen Adayilo Daniel,
    z ihriska odchádza Šimon Šmehyl, prichádza Martin Adamec.

75
    Pokus o prekvapenie Dlubáča po zemi od Kušníra, gólman KFC strelu vyráža. Videli sme dorážku Kramára, ktorý trafil len Dlubáča, ten bol následne vo vzduchu faulovaný!

74
    Šimon Šmehyl adresátom žltej karty po nedovolenom zákroku meter pred vlastnou šestnástkou, keď zostrelil Isaaca.

72
    z ihriska odchádza Matúš Koseček, prichádza Elvis Akpooghene Isaac,
    z ihriska odchádza Rudolf Božik, prichádza Branislav Spáčil.

65
    Bayemi sa tlačil do koncovky cez Murára, ale mieril nepresne. Faul si až tak nepýtal, keďže na konte už jednu žltú kartu má.

64
    KFC Komárno dáva gól! Výborné striedanie Mikuláša Radványiho, GÁBOR TÓTH sa presadil po rohovom kope! Opäť skvelý center Šmehyla, Tóth sa odpútal od obrancu a zo siedmich metrov volejom prinavrátil hosťom vedenie.

61
    z ihriska odchádza Patrik Voleský, prichádza Gábor Tóth.

50
    Christian Bayemi je ocenený žltou kartou za filmovanie v pokutovom území súpera.

49
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Zlá rozohrávka hostí, zisk lopty na ľavej strane, zaseknutie protihráča a center Mišoviča hlási úspech. Samozrejme, stojí za tým gólová hlavička MARTINA KUŠNÍRA, ktorý vyrovnáva na 1:1.

47
    A po niečo vyše minúte na ihrisku vidí za svoj zákrok žltú kartu Jozef Pastorek.

46
    z ihriska odchádza Samuel Magda, prichádza Jozef Pastorek.

40
    KFC Komárno dáva gól! Hostia získali v predošlej minúte rohový kop, ktorý zahrali na jednotku! Center Šmehyla na prednú žrď, kde sa nachádzal GANBAYAR GANBOLD. Krížna hlavička k ľavej tyči, Hrdina na ňu nestačil.

38
    Strela Božika z uhla, Dlubáč musel zakročiť! Po desiatich minútach znovu trochu impulzu.

37
    Fantastický pas vonkajškom kopačky na Habodasza. Kapitán Slovana si však nedokázal loptu skrotiť a tak ani zakončiť cez vracajúceho sa Horodníka!

27
    Vzápätí Hrdina vyráža Šmehylovu delovku z dvadsiatich metrov na kopačku Voleského, ktorý míňa!

20
    z ihriska odchádza Timotej Cagáň, prichádza Samuel Magda.

17
    Chaos pred Hrdinom, pri domácich stáli znovu všetci svätí! Krásny prienik Bayemiho, ktorý len tesne neprestrčil loptu na Voleského!

10
    Mišovič sa na druhej strane predral cez Šmehyla, sekol si to do šestnástky na pravačku, ale už nevystrelil cez dobre vracajúceho sa Šimka!

9
    Hrdina hrdinom, keď z minimálnej vzdialenosti vychytal Voleského!

7
    Zakončenie Habodasza z azda 25 metrov, Dlubáč jeho pokus iba vyráža pred seba! To by bol gól ako hrom!