Kopřivnice – Opava 3:4 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 4:5 (1:2 po s.n.) | Nový Jičín – Havířov 3:10 (kon.)
SHKM Hodonín – Technika Brno 0:4 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:1 (kon.)
Vrchlabí – Benátky n/J 1:2 (po pr.) | Letňany – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Děčín – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.)
Kobra – Tábor 4:5 (kon.) | Cheb – Řisuty 5:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Písek 5:1 (kon.)
Příbram – Chomutov 4:3 (kon.)
HC Kobra Praha
4:5 (1:2, 2:3, 1:0)
HC Tábor
Středa 04.10.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

59:04
    Jakub Matušík (TAB) v kritický moment oslabuje svůj tým menším trestem za vysokou hůl.

52:16
    Dvířka domácí trestné lavice se otevírají, Tábor má ideální šanci uhasit naděje Kobry na vyrovnání. Za podrážení jede pykat Jakub Dráb (KOB).

46:52
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Kamil Černý (TAB) zřejmě před brankovištěm natlačil Šťastného na Gábu, a dostává tak menší trest za nedovolené bránění.

46:05
    Tábor aktivitou donutil soupeře k faulu, Matěj Kvasnička (KOB) inkasuje dvě minuty za podrážení.

37:43
    Zchladit hlavu si jede sám Jiří Severa (TAB), a to na dvě minuty za napadení. Uvidíme, zdali se Pražanům podaří ještě před pauzou vstřelit kontaktní zásah.

30:09
    Lukáš Prášek (TAB) z frustrace nad tím, že nebylo odpískáno podrážení na jeho osobu, trefil plexisklo hokejkou. Na trestnou lavici se tak odebere sám, a to na dvě minuty za nesportovní chování.

20:09
    Do druhé třetiny jsme vlétli hodně zostra. Severa se hned po úvodním vhazování dostal za domácí obranu, přičemž Matyáš Ondrík (KOB) zatáhl za záchranou brzdu, povyjel proti protihráči a podrazil ho. Na trestnou za něj míří Janča a gólman může být rád, že za jeho zákrok nebylo nařízeno trestné střílení...

13:11
    Kobru čekají další těžké chvíle, Daniel Dudáček (KOB) po přerušení míří na trestnou za hákování.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 18. Dudáček (Matuška, S. Tichý), 34. Houška (Šťastný, Vlček), 36. Vlček (Šteiner, Houška), 60. Šťastný (Houška) – 11. Milfait (Plášil, Krliš), 16. Šulek (Krliš, Zadražil), 25. Matušík (Hubata, Milfait), 26. Šulek (Jáchym, Seidl), 27. Zadražil (Hubata, Krliš)

HC Kobra Praha: Ondrík (27. Kmec) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Dráb, Dudáček, Pelant – Houška, Šťastný (C), Vlček – Nagy, Petrák, Do. Novák – M. Kvasnička, S. Tichý, Matuška – Janča.
    Trenér: Miloslav Šeba.

HC Tábor: Gába (T. Dvořák) – Plášil, Hubata, Jáchym, Hajič, K. Černý, Suchánek (A) – Severa, Zadražil, Krliš – Milfait, Matušík (A), Zeman – Šulek, Dančišin, Seidl (C) – L. Prášek, Zíb, Bárta – Zayml.
    Trenér: Tomáš Matušík.

Rozhodčí: Domský – Beneš, Charvát.