Akademici Plzeň – North wings Ústí 6:2 (kon.) | HC MUNI – VUT Cavaliers Brno 1:3 (kon.)
Akademici Plzeň
6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
HC North Wings Ústí nad Labem
Středa 11.10.2023, 19:00 • LOGSPEED CZ Aréna (tréninková hala), Plzeň • Univerzitní liga ledního hokeje • 3. kolo

44:21
    Domácí si dokonce zahrají pár vteřin proti třem. Důvodem je nedovolený zákrok Adama Šubrta, za katr míří na dvě minuty za faul loktem.

42:39
    Pavel Kušej si vysloužil dvouminutový trest za podrážení. Komplikace pro North Wings, kteří při dvougólové ztrátě potřebují útočit, nikoliv bránit.

39:23
    Zbytečné dohrání protihráče u útočné modré čáry v podání Aleše Matouška. Muži v pruhovaném celou situaci velmi dobře viděli a domácímu forvardovi udělili dvě minuty za krosček.

33:13
    Pár vteřin po vypršení Šuchova trestu míří do čtyř hostující mužstvo, kolemjedoucího Matouška ukázkově podrazil Jakub Tot.

31:02
    Při plnění defenzivních povinností si Jakub Šucha pomohl v obranném pásmu drobným, leč viditelným háčkem, rozhodčí vylučují.

22:11
    Chyba v komunikaci domácího mužstva, výsledkem je dvouminutový trest. Hokejistů v bílých dresech bylo dlouhou dobu na ledě šest, týmový trest jede odpykat David Roubal.

15:30
    A další, ještě zbytečnější prohřešek domácího hokejisty. Na trestné lavici Králíčka doplnil Jakub Štochl z důvodu nesportovního chování.

15:08
    Sekáním se ve střední třetině provinil domácí forvard Milan Králíček. Hodně zbytečné vyloučení, které by Akademiky mohlo pořádně mrzet.

03:08
    První přesilovou hru si zahraje domácí favorit. Na lavici hanby již usedl Adam Šubrt, důvodem trestu je hákování v blízkosti mantinelu.

00:54
    Uvidíme trestné střílení! Aleš Matoušek fauloval unikajícího protihráče těsně před zakončením, rozhodčí nekompromisně zkřížil ruce nad hlavou.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 8. Reitspies (Říha, Matoušek), 11. Matoušek (Říha, Reitspies), 21. Matoušek (Říha), 31. Bláha (Vavřička, Roubal), 48. Matoušek (Reitspies, Šibra), 49. Bláha (Folda, Vavřička) – 13. Tot (Gottfried, T. Jarý), 37. T. Jarý (Janoušek, Petržílka)

Akademici Plzeň: Černý (Varga) – Kala, Štochl, Pánek, Sysel, Houdek, Bláha, Sýkora, Soukup – Šiška, Gažík, Vavřička, Roubal, Šucha, Folda, Reitspies, Rejzek (A), Králíček, Matoušek, Šibra (C), Říha.
    Trenér: Jan Setikovský

HC North Wings Ústí nad Labem: Kožnar (Gestner) – Šubrt, Martínek, P. Jarý (A), Petržílka (A), Werner, Miškovič, Štěpánek – Kušej, Vrba, Velhartický, Jindra, Dykast, T. Jarý, Tot, Gottfried, Janoušek (C), Svoboda.
    Trenér: Martin Štěpánek

Rozhodčí: Jílek – Rubáš, Brtník