Motorlet – Admira Praha 2:1 (kon.) | Bohemians B – Hostouň 0:1 (kon.) | Robstav – Č. Budějovice B 1:3 (kon.)
Karlovy Vary – Vltavín 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
0:1 (0:1)
TJ Sokol Hostouň
Sobota 14.10.2023, 10:15 • Stadion SK Čechie Uhříněves, Praha 22–Uhříněves • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Napočtenou někdy příště! (12:26:13)

Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.

Sokol se příští víkend vrátí zpět domů, kde bude hostit Písek, zatímco rezervu Bohemky v dalším kole čeká pražské derby na půdě kobyliské Admiry.

Máme hotovo, Hostouň si dnes v Uhříněvsi vybojovala kulaté desáté vítězství v této sezóně a aspoň dočasně se posouvá zpět na čelo tabulky skupiny A! Hostům se ve druhém poločase podařilo ubránit hubený náskok, který jim ve 33. minutě zařídil Adam Fotr, a z půdy rezervy Bohemians si tak odváží cenné tři body. Klokani dnes doplatili hlavně na bídnou koncovku.

90+7

90+7
    Uvidíme ještě minimálně jeden roh pro Bohemku, přičemž domácí hrají vabank a do šestnáctky Hostouně se přesouvá i brankář Soukup!

90+6
    Viktor Pančev (HOS) s odehráním míče znovu váhal, tentokrát se už žluté kartě nevyhnul.

90+4
    Podle Lehovce bylo jeho nepřesné zakončení tečováno, rozhodčí ale roh neudělil. Před hostujícím vápnem byla následně k vidění menší strkanice, sudí Duda musel krotit emoce na obou stranách.

90+3
    Nekvasilův balón těsně před zadní čarou doběhl jeden z domácích a zkusil vypálit, Pančev byl ale ve střehu. Sokol od vítězství už dělí jen několik desítek sekund.

90+2
    Pančev si s odehráním míče od vápna pochopitelně dal načas, následně ho poslal na střed hřiště.

90+1
    Ne, Bohemka dnes své ofenzivní trápení prostě neprolomí. K vidění teď byla další střela, tentokrát z levé strany, jenže ani ta nešla přesně na zařízení.

90
    Závěr zápasu se protáhne o 7 minut.

89
    Vše nasvědčuje tomu, že body dnes v Uhříněvsi nezůstanou. V posledních minutách se sice hraje hlavně u Pančeva, klokanům se ale nedaří vystřelit.

87
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
    ze hřiště odchází Zdeněk Hucek, přichází Václav Bízek.

86
    Vysunutý Pančev nemohl skákající míč před hranicí vápna chytit do svého náručí, tak jej aspoň pro jistotu zahrál dál od své svatyně hlavou.

85
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Ondřej Damašek, přichází Jakub Müller.

84
    Další ofenzivní tažení, tentokrát z dílny Hostouně, zastavil postranní rozhodčí: ofsajd.