Slovácko B – Rosice 2:2 (kon.) | Karviná B – Hlučín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Bohunice 3:0 (kon.)
Hodonín – Start Brno 2:4 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 0:4 (kon.) | Frýdlant n/O – Hranice 2:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:4 (0:2)
FC Zlínsko
Sobota 14.10.2023, 15:00 • Orelský stadion Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (16:55:52)

V 11. kole MSFL poráží FC Zlínsko ČSK Uherský Brod 4:0.
    Hosté byli po celé zápas lepším týmem. V 8. minutě se prosadil hostující kapitán Pernatskyi. Ve 26. minutě zvyšoval na 2:0 Kašpárek. Po změně stran hned v 50. minutě přidal svůj 2. gól v zápase Kašpárek. Po celý 2. poločas byli na hřišti velké emoce. V nastaveném čase upravil na 4:0 Vintr.

90+7

90+7
    Útočný faul předvedli hráči Brodu.
    90+6. VINTR - 0:4

90+6
    Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
    Po skvělé přihrávce ze středu pole prostřelil MAREK VINTR domácího brankáře Somberga.