Motorlet – Admira Praha 2:1 (kon.) | Bohemians B – Hostouň 0:1 (kon.) | Robstav – Č. Budějovice B 1:3 (kon.)
Karlovy Vary – Vltavín 2:1 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
2:1 (1:1)
Loko Vltavín
Sobota 14.10.2023, 18:00 • Drahovice UMT • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Skončilo utkání 11. kola České fotbalové ligy (A), ve kterém domácí Slavia Karlovy Vary zvítězila na domácí půdě 2:1. Loko Vltavín se bude vracet domů bez bodu. V prvním poločase byli aktivnější hosté, v tom druhém to byli domácí, kteří jsou nakonec ti šťastnější. Sedm minut před koncem zařídil domácím tři body střídající Geňo. (19:58:52)

90+4

90+4
    Nic se už nestane, Slavia v dnešním zápase zvítězí.

90+4
    Poslední možnost pro hosty, dlouhý míč směřuje na útočnou polovinu.

90+3
    Boček trefil pouze zeď, následný centr do vápna si pohlídal Chára a uklidňuje hru.

90+3
    Vltavín vybojoval přímý volný kop zhruba pětadvacet metrů od branky soupeře. Jedna z posledních šancí na srovnání.

90+2
    Několik centrů mířilo do velkého vápna, Slavia si poradila se vším a zatím odolává.

90+1
    Hosté jsou nastěhováni na útočné polovině, Jedlička bude posílat dlouhý aut do šestnáctky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Taktické střídání na straně domácích. Ze hřiště odstupuje Horník, přichází Vasil Markovych.

89
    Slavia v držení míče a nikam nespěchá, vedou o jednu branku a tři body z tohoto utkání by měly cenu zlata.

88
    Útočný faul na brankáře Cháru zastavuje hru. Centr letěl do malého vápna, kde si domácí brankář celou situaci pohlídal.

87
    Vltavín vybojoval na polovině soupeře standartní situaci a může se pokusit o vyrovnání.

86
    Maňák to zkoušel přímou střelou, trefil pouze zeď.

85
    Kapitán hostů David Podzimek dostává od rozhodčího žlutou kartu.

85
    Tohle hostům nevyhovuje, další faul na domácího hráče a standartní situace po Karlovy Vary.

84
    Vltavín znovu prohrává a na vyrovnání mu moc času nezbývá. V druhém poločase to není z jejich strany ono a musí výrazně přidat.
    83. GEŇO - 2:1

83
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Domácí se dostávají podruhé v tomto zápase do vedení! K penaltě se postavil MARIAN GEŇO, který poslal brankáře na druhou stranu a s přehledem proměňuje! – 2:1.