Přepeře – Pardubice B 3:0 (kon.) | Č. Lípa – Jablonec B 2:2 (kon.) | Velvary – Živanice 2:0 (kon.)
FK Přepeře
3:0 (2:0)
FK Pardubice B
Sobota 14.10.2023, 10:30 • Přepeře • Česká fotbalová liga (B) • 11. kolo

Utkání 11. kola ČFL B zná svého vítěze. Domácí Přepeře od začátku utkání diktovaly tempo hry a zaslouženě dovedly zápas k tříbodovému zisku. Po úvodní brance Rozkovce si dal vlastní branku ještě pardubický Ortiz a na konečných 3:0 upravoval v druhé půli stav ještě Novák. Pardubice si šance vypracovaly také, ale v zakončení dnes byly zcela bezzubé. (12:24:14)

90+3

90+3
    Patrák z volného přímého kopu v poslední příležitosti hledal u tyče spoluhráče, hlavou zlikvidoval příležitost Dočekal.

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Přepeře (Michal Pavlata).

90+2
    Turksa si v závěru vysloužil ještě potlesk, když znovu lapil těžce vypracovanou příležitost hostí.

90+1
    Janošík v závěru ještě předvedl sprint s balónem přes celé hřiště, ale zaběhl jen k rohovému praporku, kde se snažil udržet balón na noze.

89
    Rohový kop Patráka znovu zachytila obrana domácích a míč odkopla do bezpečí.

89
    Hlavní sudí Nejedlo přidá navíc nad rámec základní hrací doby ještě tři minuty.

87
    Utkání se už spíše dohrává a je hodně rozkouskované častým střídáním.

86
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Bartosz Pikul).

85
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Nikolas Daníček, přichází Vojtěch Habr.

84
    ze hřiště odchází Tomáš Bulíř, přichází Karel Knejzlík.

83
    Hostům se už neúprosně krátí čas a nevypadá to, že by si z Přepeř měli odvézt byť jediný bod.