Benátky n/J – Řisuty 6:0 (kon.) | Ústí n/L – Tábor 2:1 (po pr.) | Šumperk – SHKM Hodonín 3:4 (po pr.)
Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 1:2 (kon.) | Havířov – Vyškov 7:3 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 5:4 (kon.)
Opava – Technika Brno 0:1 (kon.) | Hronov – Příbram 1:5 (kon.) | Letňany – Mostečtí Lvi 4:3 (3:0 po s.n.)
Nový Jičín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Chomutov 1:4 (kon.) | Vrchlabí – Písek 5:2 (kon.)
Děčín – Cheb 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 21.10.2023, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Já Vám děkuji za pozornost a přejí příjemný zbytek sobotního večera. (18:24:56)

Tábor ochutnal hořkost porážky poprvé v sezóně. Prodloužení rychle ukončil Martin Dubský.

60:25 Martin DUBSKÝ - 2:1

60:25
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    MARTIN DUBSKÝ si sjel k brankáři, první střelu Gába vyrazil ale na dorážku byl krátký. Asistence: Martin Berčík

60:01
    Domácí vyhráli vhazování.

60:01

Máme za sebou 60 minut hry a ani to nestačilo k tomu kdo dnes vyhraje. Ve 48. minutě prostřelil Davida Gábu, Martin Berčík. Ale hosté se nevzdali a hned o minutu později vyrovnali střelou Ondřeje Šulka. Nabídne nám prodloužení rozuzlení nebo budou muset rozhodnout nájezdy?