Humenné – L. Mikuláš 4:1 (kon.) | Dolný Kubín – Prešov 0:3 (kon.) | Považská Bystrica – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.)
Púchov – Pohronie 0:4 (kon.) | Trebišov – Žilina B 2:2 (kon.)
FK Humenné
4:1 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 28.10.2023, 14:30 • Futbalový Štadión Humenné • MONACObet liga • 14. kolo

Humenné vyhráva na domácej pôde proti Liptovskému Mikulášu stavom 4:1! O góly sa postarali: 17. minúta Jaroslav Holp, 53. minúta Ján Dzurík, 68. minúta Hugo Ahl, 82. minúta Erik Streňo a 88. minúta Ľuboslav Laura.
    Humenné si touto výhrou polepšilo, dostávajú sa na 5. priečku tabuľky slovenskej druhej ligy, čím predbehli Petržalku, Žilinu B a Myjavu. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty. (16:18:59)

90+2

90+1
    Vyzerá to tak, že skóre dnešného zápasu sa už meniť nebude.

90
    Hrací čas sa nadstavuje o jednu minútu.

89
    Žltú kartu dostáva aj hosťujúci hráč Laura.

89
    Prvú žltú kartu uvidí Komjatý po tom, čo poslal k zemi Lauru.

88
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Príležitosť sa naskytla aj Liptovskému Mikulášu. Domáca defenzíva trochu zaspala, a tak ĽUBOSLAV LAURA vyrazil dopredu, ocitol sa zoči-voči gólmanovi Knurovskému, ktorého dokázal prekonať, čím znížil stav na 4:1.

87
    Harvila predĺžil na Balicu, ale toho súper od lopty odstavil takmer bez problémov.

86
    Komjatý v šestnástke posiela loptu pred bránu Vajsa. Ďalší rohový kop pre Humenné.

85
    Striedanie v tíme FK Humenné:
    z ihriska odchádza Hugo Ahl, prichádza Reiter,
    z ihriska odchádza Streňo, prichádza Skiba.

84
    Maťaš sa tlačil do ďalšej šance. Napokon však dokázal vybojovať aspoň rohový kop pre svoj tím. Loptu si chystá Streňo.

82
    Humenné dalo gól!
    Humenné strieľa aj štvrtý gól. Kranthove nám predviedol, ako dokáže perfektne prejsť cez všetky prekážky, ktoré sa mu dostanú do cesty, keď dokázal prejsť viacerých hráčov Liptovského Mikuláša. Dostal sa až do šestnástky, odkiaľ vystrelil na bránu. Jeho strelu však chytil Vajs, avšak k odrazenej lopte sa dostal ERIK STREŇO, ktorý loptu doráža do brány. Stav je 4:0.

81
    Trabalík fauluje Zlackého, ktorého podkopol zozadu. Lopta pre Humenné.

79
    Humenné centruje po faule, Streňo poslal loptu do šestnástky. Kranthove sa dostal do hlavičkového zakončenia, ktoré však letí nad brvno.

78
    Harvila sa ocitol na zemi po súboji s protihráčom. Zaujímavá štandardka pre Humenné. Loptu si chystá Streňo.

76
    Rohový kop, ktorý zahrali Liptovčania, sa absolútne nepodaril. Defenzíva domácich loptu posiela mimo nebezpečenstvo.