FC Košice – Dunajská Streda 0:3 (kon.)
FC Košice
0:3 (0:2)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Pátek 03.11.2023, 17:30 • Košická futbalová aréna(Košice) • Niké liga • 13. kolo

Košice doma prehrali s Dunajskou Stredou rozdielom triedy 0:3. Prvý polčas bol v jasnej réžii hostí, ktorý si v ňom vypracovali dvojgólový náskok zásluhou Gourého a Andzouanu. V druhom polčase však domáci zabrali a strelili aj kontaktný gól, ktorý však neplatil pre tesný ofsajd Sagnu, a napokon definitívna poistka pre hostí prišla v závere po exkluzívnom druhom góle Andzouanu, po ktorom sa za hlavu neveriacky chytal aj tréner Guľa. Dunajská Streda tak v tabuľke preskočila Trnavu a dokonca aj Trenčín, takže minimálne do zajtra bude na štvrtom mieste. To je odo mňa z toho zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás pri ďalších futbalových prenosoch! (19:29:36)

90+3

90+3
    Ešte zaujímavý nákop v poslednej nadstavenej minúte od Fabiša až do pokutovéha územia hostí, na ktorý však nedosiahol striedajúci Vasiľ, a tak z toho nebude ani čestný gól.

90+1
    Veselovský sa snažil z prvej prihrať na rozbehnutého Brunettiho, ale táto nepresná prihrávka skončila len u Putnockého.

90
    Zápas sa už len dohráva a tretí inkasovaný gól už definitívne pochoval nádej domácich na bodový zisk.

88
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Fernand Goure, prichádza Dominik Veselovský.

88
    z ihriska odchádza Christián Herc, prichádza Bartol Barišić.

88
    Striedanie v tíme FC Košice:
    z ihriska odchádza Michal Faško, prichádza Miroslav Sovič.

85
    Dunajská Streda dala gól! Tak to bola neskutočná paráda v podaní YHOANA ANDZOUANU, ktorý sa rozhodol vystreliť z veľkej diaľky a neuveriteľným spôsobom z ľavej strany zakrútil k vzidalenejšej pravej tyči, pričom situáciu určite trochu aj podcenil Putnocký a nestihol včas zacúvať! Asistencia: Čermák

83
    Navyše sa k strele dostal Herc, ktorý napálil Šinderlářa a získal rohový kop, ktorý však len preletel šestnástkou domácich bez zakončenia.

82
    Mendez si vypýtal faul na útočnej polovici od Golikova, preto hostia získavajú ďalší cenný čas už v záverečných desiatich minútach riadneho hracieho času.

80
    Mohlo byť definitívne rozhodnuté, ale Gouré nepridal svoj druhý gól hlavičkou po centri Gruszkowskeho z pravej strany, keď zlyhal vo vyloženej pozícii a netrafil domácu bránu.

79
    Domáci zastavili ďalší prechod hostí do útoku už v strede poľa, ale naďalej sa musia brániť.

78
    Andzouana si s Brunettim vymenili loptu a následne pokus o nákop zastavil napádajúci Medved.

77
    Hostia to vôbec nemajú jednoduché pri rozohrávke, keďže domáce napádanie je veľmi nepríjemné.

76
    Čas sa domácim začína krátiť a napriek tomu, že v druhom polčase jednoznačne zlepšili svoju hru, tak stále musia doháňať dvojgólové manko.

75
    z ihriska odchádza Matej Trusa, prichádza Alejandro Mendez.

74
    V hre sa už pokračuje, hostia mohli využiť vyhraného súboja v nebezpečnom priestore, ale Gouré neprihral presne.

72
    Aj tento priamy kop si zobral na starosť Faško, ale tentokrát trafil len Herca v múre, ktorý dostal zrejme tvrdú ranu a zostal ležať na zemi.