Znojmo – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Hlučín – Rosice 2:1 (kon.)
FC Hlučín
2:1 (1:1)
FC Slovan Rosice
Pátek 03.11.2023, 17:00 • Městský fotbalový stadion Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Skončilo utkání 14. kola MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín dokázal porazit FC Slovan Rosice 2:1. Domácí šli do vedení po deseti minutách, když se prosadil kapitán Mládek. Hosté dokázali o pár minut srovnat zásluhou Matuly. Před poločase dostal červenou kartu Koláčný a pro hosty to vypadalo špatně. Nicméně druhý poločas dobře odbránili, párkrát při nich stálo štěstí, podržel je brankář Zádrapa. Tři minuty před koncem ale dokázal vstřelit branku střídající Zajíček a zařídil tak svému týmu tři body. (18:55:49)

90+3

90+2
    Závěrečný tlak Rosic přinesl střelu Nováka, Murin si celou situaci pohlídal a ukryl míč ve své náruči.

90+1
    Rosice se drží na polovině soupeře, domácí ještě zdaleka nemají vyhráno.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Střídání v týmu FC Hlučín:
    ze hřiště odchází Buchvaldek, přichází Kovala.

90
    Hosté propadli a Hlučín šel do přečíslení, na konci byl Kania, který ale ani nezakončil.

89
    Rosice na polovině soupeře, dlouhé autové vhazování ale nepřineslo úspěch.

88
    Domácí se dočkali, do konce utkání mnoho nezbývá. Rosice se snaží o odpověď.

87
    Hlučín právě vstřelil branku! Zasloužená branka nakonec přichází! Skvělý centr do vápna poslal Smékal, na zadní tyči zavíral celou situaci ADAM ZAJÍČEK, který vše propálil a zamířil přesně k tyči! – 2:1.

87
    Zajímavá standartní situace pro domácí z pravé strany. K míči se staví Smékal a Mládek.

86
    Drtivý tlak domácích, kteří mačkají soupeře. Jak už jsou ale všichni v Hlučíně zvyklí, trápí je na podzim finální fáze.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Goj, přichází Oborný.

85
    Smékal se dostal individuálně do vápna, jeho tvrdý pokus vyrazil Zádrapa pryč.

84
    Holzer to zkusil z velké dálky, trefil pouze tyč! Obrovské štěstí se drží při hostech..

84
    Hlučín zamkl svého soupeře na třiceti metrech, chybí tomu jen gól.

83
    Mládek vedl míč podél vápna, celé to ale překombinoval a Rosice se osvobozují odkopem na polovinu hřiště.

82
    Hosté už směrem dopředu stagnují, pouze brání a zatím se jim to daří. Hlučín má ale stále dostatek času a vypadá to, že si ještě nějakou příležitost určitě vytvoří. Jestli ale bude gólová, to je otázka.

81
    Mládek táhl míč po pravé straně, centr na zadní tyč byl velmi dobrý, nicméně Ptáček nezakončil přesně! Tohle byla znovu obrovská šance.