Jablonec B – Přepeře 1:1 (kon.) | Kolín – Pardubice B 1:1 (kon.) | Živanice – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
Most/Souš – Zápy 2:2 (kon.)
FK Jablonec B
1:1 (0:1)
FK Přepeře
Sobota 04.11.2023, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 14. kolo

Je dobojováno. První poločas měli mírně navrch hosté a vedli po pětačtyřiceti minutách zásluhou Rozkovce. Jablonec se v druhé půli zlepšil, a když vyrovnal Velich, byli zase aktivnější domácí. Nerozhodný stav 1:1 už se ale nezměnil a vzhledem k průběhu je dělba bodů na severu Čech spravedlivá. (12:14:16)

90+3

90+2
    Střídání v týmu FK Jablonec B:
    ze hřiště odchází Jakub Gaši, přichází Vojtěch Werani.

90+2
    Poslední vteřiny se opravdu dohrávají, oba soupeři nikam nepospíchají. Nejprve otálel s rozehrávkou Truksa a nyní trvá autové vhazování i domácím.

90
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Tomáš Bulíř, přichází Nicolas Filip.

90
    Hlavní sudí přidá navíc tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Velich s Bredou si v malém vápně nekřikli, kdo bude zakončovat a připravili se tak o slušnou příležitost. Breda se jen drží za hlavu.

88
    Domácí to ještě zkusili rychlým výpadem, znovu se lapili do ofsajdové pasti.

87
    Závěr utkání už je hodně opatrný a rozkouskovaný.

85
    Rána domácích z dálky byla hodně nepřesná.

85
    ze hřiště odchází Nikolas Daníček, přichází Vojtěch Habr.

84
    Centr Vlka, který přišel po kombinaci hostí z vlastní poloviny, odvrátil balón Hušek v malém vápně.

82
    Vlk udržel na zádech soupeře a nedovolil mu centr ani přihrávku, následovat tedy bude roh pro Jablonec.

81
    Oba týmy jsou v závěru opatrné a v obraně stoprocentní.

79
    Jablonec postupuje dopředu dlouhými nákopy, v soubojích ale vyhrávají Přepeře a nedovolují domácím zakončit.

77
    Bulíř nyní spálil vyloženou šanci. Míč před něj proskákal až ke vzdálenější tyči a stačilo jen nastavit nohu a zakončit do okryté brány. Bulíř však zamířil nad bránu.