Osasuna – Girona 2:4 (kon.) | Real Betis – Mallorca 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Real Sociedad – Barcelona 0:1 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Sevilla FC
Sobota 04.11.2023, 18:30 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 12. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne. (20:37:55)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:10.

Máme za sebou velice dramatický zápas 12. kola LaLigy, ve kterém domácí Celta de Vigo remizovala s Sevillou FC 1:1.
    V 1. poločase se domácí dostali do vedení, když se po volném přímém kopu prosadil Starfelt.
    Ve 2. poločase se nejprve v 65. minutě nechal zbytečně vyloučit Tapia. Načež se v 85. minutě po chybě v obraně domácích prosadil En Nesyri a bylo vyrovnáno. V dramatickém závěru v 90+7 minutě hlavní rozhodčí odpískal penaltu pro Celtu Vigo po faulu Aspase, ale v jedenácté minutě nastavení ji po konzultaci u VARu zrušil.
    Zápas tak skončil 1:1.

90+11

90+10
    Penalta byla zrušena. Hlavní rozhodčí faul nakonec odvolal. Domácí trenér je na prášky.

90+9
    Emoce jsou v plném proudu. Hlavní rozhodčí stále kontroluje.

90+8
    Hlavní rozhodčí se jde ještě podívat na VAR.

90+7
    Penalta pro Celtu Vigo.
    Jesus Navas stáhl nedovoleně ve vápně Duvicasa a halvní rozhodčí odpískal penaltu.

90+6
    S centrem Ocampose si brankář Guaita poradil.

90+5
    Starfelt se provinil útočným faulem.

90+3
    Pedrosa se drží za hlavu, neboť tohle byla opravdová šance. Úplně sám před bránou netrefil míč a promáchl.

90+3
    Domácí Celta Vido se snaží kombinovat na útočné polovině a ukrajovat tak čas do konce utkání.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    En Nesyri viděl za svůj faul loktem žlutou kartu.

88
    Velmi nepřesný centr vyslal En Nesyri. Brankář Guaita jeho pokus stáhl do náruče.

85
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Oscar Mingueza nešťastně zahrál v pokutovém území přímo na nohu YOUSSEFA EN NESYRIHO, který pohotovou ranou k tyči vstřelil vyrovnávací gól svého týmu. Brankář domácích Guaita neměl šanci jeho pokus chytit.