Bohunice – Uničov 0:0 (kon.) | Start Brno – Slovácko B 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Frýdlant n/O 4:0 (kon.)
Blansko – Hodonín 0:2 (kon.)
ČSK Uherský Brod
4:0 (3:0)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Sobota 04.11.2023, 14:00 • Stadion Lapač • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Je tu konec dnešního utkání, ve kterém ČSK Uherský Brod porazil svého soupeře z Frýdlantu nad Ostravicí 4:0.

Ve 25. minutě se po rychlé akci prosadil MATĚJ VOTAVA, na jeho branku navázal ve 30. minutě TOMÁŠ MARTIŠ. Na poločasových 3:0 upravil svou druhou brankou v utkání opět MATĚJ VOTAVA. V druhém poločase pak už padl pouze jeden gól, dal ho 75. minutě SAMUEL BULKO.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (15:55:59)

90+2

90+1
    Nakonec uvidíme ještě jeden rohový kop domácích.

Dnešní utkání sleduje 189 diváků.

89
    Domácí tým se už nikam nežene a jsou to hosté z Frýdlantu, kteří se snaží alespoň snížit. Zatím to ale nevypadá, že by se jim to mělo podařit.

88
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Škultéty, přichází Kovařík.

87
    Na vlastní polovině zůstává ležet Jakub Škultéty, vypadá to na nějakou křeč a tak je povolán i zdravotník.

86
    Centrovaný míč z levé strany sebral ze vzduchu brankář Prepsl.

85
    Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
    ze hřiště odchází Juříček, přichází Mikulenka.

85
    Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Literák).

81
    Nadějná průniková přihrávka ke svému adresátovi nedojde, zastavil ji totiž dobře postavený stoper hostí.

78
    Domácí mají dobrou možnost zvýšit skore po standardce blízko vápna soupeře. Rozehraje ji právě vystřídaný Motal.

77
    ze hřiště odchází Votava, přichází Motal,
    ze hřiště odchází Mančík, přichází Kúdela.
    75. BULKO - 4:0

75
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Na konci tohoto přečíslení stál SAMUEL BULKO, který přesným obstřelem nedal brankář hostí šanci.