Přepeře – Ml. Boleslav B 1:5 (kon.) | Č. Lípa – Chlumec n/C 0:3 (kon.) | Brozany – Kolín 4:2 (kon.)
Velvary – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Zápy – Jablonec B 2:0 (kon.)
FK Arsenal Česká Lípa
0:3 (0:1)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 11.11.2023, 14:00 • Městský stadion, Česká Lípa • Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo
    80. KNEIFEL - 0:3

80
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! Deset minut před koncem zápasu je pravděpodobně hotovo! JONÁŠ KNEIFEL totiž dostal parádní nahrávku až do kuchyně a v klidu zakončil k tyči. Král byl znovu bezmocný.

56
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! Hosté vedou již o dvě branky. Centr z přímého kopu vyrazil Král jen do chumlu před sebou, kde se nejlépe zorientoval JAKUB HAVEL a poslal míč do odkryté branky.

1
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku! To bylo rychlé. Hned v první minutě jdou hosté do vedení. Pas z levé strany pokutového území si v malém vápně našel TOMÁŠ BASTIN a pohotovým zakončením překonal bezmocného brankáře Krále v domácí kleci.