Wolverhampton – Tottenham 2:1 (kon.) | Arsenal – Burnley 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Everton 2:3 (kon.)
Manchester Utd. – Luton 1:0 (kon.) | Bournemouth – Newcastle 2:0 (kon.)
Crystal Palace FC
2:3 (1:1)
Everton FC
Sobota 11.11.2023, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 12. kolo
    86. Idrissa GUEYE - 2:3

86
    Everton právě vstřelil branku!
    Tak to je velký šok pro domácí partu. Johnstone inkasuje ze třetí střely třetí gól, na který bude těžké zareagovat! IDRISSA GUEYE si naběhl na přihrávku Doucourého a střelou přes padajícího Mitchella zařídil Evertonu vedení 3:2.

74
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Domácí zaslouženě vyrovnávají! Po obranné hlavičce Branthwaitea vyhrál Lerma hlavičkový souboj nad Doucourém a tím vrátil míč do předbrankového prostoru. V tu chvíli ODSONNE ÉDOUARD vyplaval z hranice ofsajdu a před Pickfordem dopravil balon do sítě.

49
    Mykolenko získal roh, ze kterého poslal volej do tyče. Od té se balon odrazil zpět do hry a ABDOULAYE DOUCOURÉ dal z dorážky jeden z nejlehčích gólů v kariéře.
    5. Eberechi EZE - 1:1

5
    V páté minutě je z penalty vyrovnáno na 1:1! Pickford zůstal stát uprostřed branky, kdežto EBERECHI EZE umístil míč ze svého pohledu k pravé tyči.
    1. Vitalij MYKOLENKO - 0:1

1
    Ani ne minuta stačila VITALIJI MIKOLENKOVI na vstřelení prvního gólu. Právě po jeho zablokované střele Doucouré roztáhl hru k Harrisonovi. Na centr zprava Ukrajinec zareagoval nejlépe ze všech a hlavou uvedl v radost fanoušky v sektoru hostí.

Michal Břuchanský

Branky: 5. Eze (pen.), 74. Édouard (Lerma) – 1. Mykolenko (Harrison), 49. A. Doucouré, 86. Gueye (A. Doucouré)

Karty:   24. Eze (CRP), 89. Ayew (CRP) – 45+2. A. Doucouré (EVE), 89. Am. Onana (EVE), 90+7. Mykolenko (EVE)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:18.
    Crystal Palace FC: Johnstone – Ward (C), J. Andersen, Guéhi, Mitchell – Hughes (89. Ahamada), Lerma – Ayew, Eze, Schlupp (67. Olise) – Édouard (83. Mateta).
    Náhradníci: Matthews – Clyne, C. Doucouré, Holding, França, C. Richards.

Trenér: Roy Hodgson

Everton FC: Pickford – Young (90. Patterson), Tarkowski (C), Branthwaite, Mykolenko – Harrison, Garner, Am. Onana (46. Gueye), McNeil – A. Doucouré – Calvert-Lewin (77. Beto).
    Náhradníci: Virginia – Danjuma, Dobbin, Godfrey, Chermiti, Keane.