Michalovce – Slovan Bratislava 0:2 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 0:3 (kon.) | Dunajská Streda – Zlaté Moravce 3:0 (kon.)
Žilina – FC Košice 1:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
3:0 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 25.11.2023, 15:00 • MOL Aréna, Dunajská Streda • Niké liga • 15. kolo

Dunajská Streda zvládla prvý zápas pod vedením nového trénera Xisca Muñoza víťazne, zlatomoravecký ViOn zdolala rozdielom triedy, teda výsledkom 3:0. Hostia vstúpili do druhého polčasu aktívne a mali niekoľko veľmi sľubných príležitostí na zníženie skóre, no nepremenili ich a v 70. minúte poistil domáci triumf Barišič.
    To je od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa. (16:57:54)

90+1

90+1
    V závere štandardky pre hostí, Brenkusov nástrel z ľavej strany zblokovali domáci na rohový kop, z toho odcentroval Čonka, no Popović loptu vyboxoval.

89
    Striedajúci Redzic predviedol peknú individuálnu akciu, z pravej strany si naviedol loptu viac do stredu a ľavačkou vyslal nebezpečné zakončenie, ktorým tesne minul bránku Knoblocha.

87
    Nagy zblokoval aj ďalšiu strelu Ramadana, ktorý sa opät snažil o projektil z väčšej vzdialenosti.

86
    Ramadanov center zo štandardky odvrátil hlavou Nagy.

85
    Nsumoh si počínal v súperovej šestnástke nedovolene, pri snahe o prihrávku na Čonku fauloval Káčera.

84
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Karol Mondek, prichádza Jakub Švec.

83
    Hostia, podobne ako domáci, takisto využijú všetkých päť striedaní, na trávnik čoskoro vybehne Jakub Švec.

82
    Mendez si nabiehal do ľavej strany, zastavil ho ale ofsajdový verdikt.

81
    Domáci sa úspešne snažia o kontrolu diania na ihrisku držaním lopty, ViOn v týchto minútach nehryzie tak ako v úvode druhého polčasu.

80
    Mondekov oblúčik z pravej strany odvrátila domáca obrana, Brenkus sa už k strele po odrazenej lopte nedostal.

79
    z ihriska odchádza Roman Čerepkai, prichádza Patrik Mijić,
    z ihriska odchádza Branislav Sluka, prichádza Johnson Nsumoh.

78
    Barišič si nabehol do ľavej strany na uličku od Ramadana, následne prihral do stredu Káčerovi, ten ale bránku minul.

76
    Čonkov center z ľavej strany odvrátil pred Čerepkaiom Dimun.

75
    Ramadan spoza šestnástky preveril pozornosť Knoblocha, ktorý v tejto situácii nepripustil inkasovanie štvrtého gólu.

74
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Yhoan Andzouana, prichádza Damir Redzic.

72
    Do odrazenej lopty sa spoza šestnástky oprel Brenkus, bránku Popovića ale netrafil.

71
    Spolupráca striedajúcich hráčov, Ramadan prenikol po ľavej strane a priťukol loptu viac do stredu Káčerovi, ten ale minul bránku hostí.